Zastřihovač tělový Remington BHT250 (365060)

Značka: Remington , Kategorie: Tělové zastřihovače
Kód zboží: REMBHT250

Tělový pánský zastřihovač, 3 hřebeny, voděodolný, doba provozu 60 minut.

Zjistit dostupnost

Remington Delicates & Body Hair (BHT250)Remington Delicates & Body Hair (BHT250)Zastřihovač chloupků Remington Delicates & Body Hair snadno, rychle a hlavně bezbolestně oholí chloupky na těle od krku dolů. Hlavní zastřihovací čepel stříhá na 0,2 mm, ale díky zakulacenému designu čepelí vás zastřihovač nepoškrábe ani nepořeže.Ve sprše, nebo nasucho?Pokud chcete chloupky pouze zastřihnout, máte na výběr ze tří nástavců s délkami 2, 4 nebo 6 milimetrů. Klasické holení „nasucho“ je samozřejmostí, ale protože je zastřihovač voděodolný, můžete ho bez problémů používat i ve sprše, kde se navíc obzvlášť hodí praktické očko na zavěšení. Odolnost proti tekoucí vodě ovšem oceníte také při čištění zastřihovače – jednoduše ho po použití opláchnete.Možnost holení ve sprše a celkovou praktičnost zajišťuje bezšňůrový provoz, vestavěná lithiová baterie vás ale neustálým nabíjením obtěžovat nebude – po 4 hodinách v nabíječce vydrží strojek pracovat až 60 minut.

Zastřihovač chloupků na těle pro muže

  • 3 hřebeny (2, 4 a 6 mm) • zastřižení až na 0,2 mm • čepele z nerezové oceli • voděodolný • baterie až 60 minut provozu • nabíjení 4 hodiny • snadné čištění • očko na zavěšení

Remington Delicates / Body Hair (BHT250)Remington Delicates / Body Hair (BHT250)
Zastřihovač tělový Remington Delicates / Body Hair snadno, rychle a hlavně bezbolestně oholí chloupky na těle od krku dolů. Hlavní zastřihovací čepel stříhá na 0,2 mm, ale díky zakulacenému designu čepelí vás zastřihovač nepoškrábe ani nepořeže.

Ve sprše, nebo nasucho?
Pokud chcete chloupky pouze zastřihnout, máte na výběr ze tří nástavců s délkami 2, 4 nebo 6 milimetrů. Klasické holení „nasucho“ je samozřejmostí, ale protože je zastřihovač voděodolný, můžete ho bez problémů používat i ve sprše, kde se navíc obzvlášť hodí praktické očko na zavěšení. Odolnost proti tekoucí vodě ovšem oceníte také při čištění zastřihovače – jednoduše ho po použití opláchnete.

Možnost holení ve sprše a celkovou praktičnost zajišťuje bezšňůrový provoz, vestavěná lithiová baterie vás ale neustálým nabíjením obtěžovat nebude – po 4 hodinách v nabíječce vydrží strojek pracovat až 60 minut.

Záruka 36 měsíců
Partnumber 365060
Další parametry
Typ zastřihovače tělový zastřihovač
Materiál stříhacích nožů ocel
Použití a údržba voděodolný
Počet nástavců v balení 3
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba provozu 60 min
Doba nabíjení 4 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 3.2 cm
Hloubka výrobku 3.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.2 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 23.1 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací