Zastřihovač vlasů BaByliss E780E stříbrný (vrácené zboží 8800208294)

bazar
Značka: BaByliss , Kategorie: Zastřihovače vlasů a vousů
Kód zboží: -9077050

Bazar - vrácené zboží 8800208294

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800208294

Dokonalý účes jako od profesionála

Pokud vám záleží na svém účesu, ale neradi chodíte k holičovi, tak bude pro vás jistě správnou volnou tento moderní zastřihovač vlasů BaByliss E780E ve stříbrné barvě. S ním hravě zvládnete upravit váš účes do dokonalé a požadované podoby.
Kvalitní pohyblivá čepel

Zastřihovač se může pyšnit inovativními W-tech čepelemi o šířce 39 mm, které zajistí až o 25 % stříhacího výkonu více než běžné zastřihovače. Pohyblivá čepel je vyrobena z CMS materiálu (chrom, molybden, nerez), a proto nabízí lepší zachycení vlasů a chloupků od těch nejsilnějších až po úplně jemné vlasy. Dosáhnete skvělého výsledku v rekordním čase. Zastřihovač BaByliss E780E vám nabídne velmi precizní práci. Jeho titanová a pevná čepel zajistí odolnost a dlouhou životnost přístroje. Účes si budete moci upravovat dle libosti třeba každý týden a účes bude vždy vypadat jako ze salonu. Se zastřihovačem dosáhnete profesionálního výsledku a ještě k tomu ušetříte čas a také peníze.
Nástavce pro úpravu vlasů, ale i vousů

2 nastavitelné stříhací nástavce jsou velmi praktické. Zaručí vám stejnou délku střihu po celé hlavě. Můžete si vybrat z nástavce s nastavitelnou výškou 3 – 18 mm pro kratší vlasy a pro delší střih zvolíte nástavec 21 – 36 mm. Výšku střihu si můžete kdykoliv během stříhání upravit. Chcete-li mít svůj účes opravdu precizní, jistě využijete rýhovací kolečko, které vám zaručí vyšší přesnost nastavení výšky. Výšku si můžete díky tomu regulovat už po 1 mm.Jste vyznavačem vousů a na své strniště jste náležitě pyšný? Součástí zastřihovače vlasů BaByliss E780E je i přesný nástavec na vousy, který vám zastřihne vaše strniště nebo bradku ve výšce od 0,5 do 4,5 mm velice snadno a rychle. Pomocí nastavitelné výšce si vaše vousy upravíte do požadovaného tvaru.
Bezvadný střih v jakémkoliv úhlu

Další nespornou výhodou zastřihovače vlasů BaByliss E780E je inteligentní systém nastavení zvolené výšky střihu. Ta je zachována, ať je úhel sklonu strojku jakýkoliv. To vám zaručí přesný střih a perfektní výsledek, s kterým oslníte nejednu ženu. Zastřihovač vlasů BaByliss E780E je vybaven kontrolkou, která vás bude vždy informovat o stavu nabití baterie. Přístroj můžete používat jak připojený k síti, tak i bezdrátově. Svůj účes nebo vousy můžete bezproblémově upravovat až 45 minut na jedno nabití. Jakmile bude váš účes vypadat podle vaší představy, jednoduše zastřihovač vypnete pomocí tlačítka ON/OFF.
Svého pomocníka přibalte i na cestu

Součástí zastřihovače vlasů BaByliss E780E je kvalitní úschovné pouzdro v podobě malého kufříku, do kterého schováte všechny nástavce, kartáček na čistění, hřebínek a napájecí kabel. Takže váš dokonalý vzhled neutrpí ani na delší dovolené.Také jako o auto, tak i o svůj zastřihovač musíte pečovat. Pravidelnou údržbou čepelí si zaručíte dlouhou a bezproblémovou životnost vašeho nového pomocníka. V péči o váš zastřihovač vlasů BaByliss E780E vám pomůžou i automatické lubrikační čepele, které se snadno sundávají a jsou celé omyvatelné. Čepele vyčistíte pomocí malého kartáčku a následně můžete celý strojek uschovat do elegantního černého pouzdra.

Vráceno - Použito

Zastřihovač vlasů a vousů

 • INOVATIVNÍ WTECH čepele pro vyšší výkon:
 • +25% stříhacího výkonu * (pohyblivá CMS čepel)
 • Šířka čepele 39 mm
 • Titanová, pevná čepel: odolnost a bytelnost
 • Inteligentní systém nastavení: zaručený výsledek v jakémkoliv úhlu
 • Dobíjecí i síťové napájení: drátové / bezdrátové použití (45 min)
 • 2 nastavitelné stříhací nástavce: 3-18 mm a 21-36 mm
 • Rýhované kolečko pro vyšší přesnost: 1mm kroky
 • Precizní nástavec na vousy: 0,5 do 4,5 mm
 • Auto lubrikační čepele, odnímatelné a omyvatelné
 • Příslušenství: hřeben, čisticí kartáček
 • Kvalitní úschovné pouzdro

Záruka 36 měsíců
Další parametry
Typ zastřihovače zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů titan
Použití a údržba omyvatelný
Počet nástavců v balení 2
Zdroj energie síťový 230V, aku
Doba provozu 45 min
Cestovní pouzdro Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 6.5 cm
Výška balení 28.5 cm
Hloubka balení 18.4 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací