Zastřihovač vousů Philips Series 5000 BT5202/80 (420928) (vrácené zboží 8800083683)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Zastřihovače vlasů a vousů
Kód zboží: -8904078

Bazar - vrácené zboží 8800083683

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - vrácené zboží 8800083683

Vráceno - Použito

zastřihovač vousů • dynamické navádění pro rovnoměrný výsledek • odchylka pouze 0,2 mm • celokovové břity • bezdrátový provoz • 60 min na jedno nabití • přesný zastřihovač součástí balení • 17 nastavení délky (od 0,4 do 10 mm) • vodotěsný

Philips Series 7000 BT5202/80, černá
Tak jako si dámy zakládají na vlasech, pánům záleží na jejich vousech. V současnosti je v módě skutečně vše, dávno neplatí, že muži musí být vždy hladce oholení. Pokud se ale rozhodnete nechat si vousy narůst, měli byste se o ně dobře starat.

Společnost Philips k tomuto účelu vytvořila zastřihovač vousů, jenž vám umožní soustředit se na detaily. Oholte se přesně podle svých představ. Pevné a ostré břity pracují s odchylkou pouhých 0,2 mm, kterou okem ani nezachytíte. Práce bude navíc rychlá a bezpečná, jelikož celokovové břity zvládnou vousy oholit již na první přejetí strojkem po tváři. Vaši pokožku proto nebude nic dráždit ani bolet.

Neomezujte se. Našli jste na internetu inspiraci pro dokonalé strniště? Vyrobte si stejné i na své tváři. Nastavte si na strojku jednu ze 17 délek a svou volbu zajistěte, aby během holení nedošlo k nechtěnému posunu. Na výběr máte stříhání na délku vousů od 0,4 až po 10 mm.

Pro maximální flexibilitu byl strojek vytvořen v bezdrátovém provedení. Na jediné nabití vám vydrží pracovat až 60 minut, což vám dává více než dostatek času ke kvalitní a důsledné úpravě vaší tváře. Vyrazte ven ze dveří se sebevědomím a jistotou, že získáte obdivné pohledy okolí.

Zaměřte se na detaily a ukažte svou osobnost pečlivě stylizovaným strništěm nebo upravenými vousy.

Rovnoměrné výsledky
Strojek se pyšní systémem k dynamickému vedení vousů. Jemným a rychlým pohybem vousy zastřihne, nedráždí pokožku a zajistí rovnoměrné výsledky po celé tváři.

Dvojitě ostřené břity
Zdokonalte si tvář podle svých představ v rekordně krátkém čase. Dvojitě ostřené břity nevynechají ani chloupek.

Pohodlné ovládání
Bezdrátový systém vám zajistí velkou flexibilitu. Na jedno nabití zvládne strojek fungovat až 60 minut. Stačí, když si vyberete jedno ze 17 nastavení délek a můžete začít s holením. Přesnost 0,2 mm vás ohromí.

Vodotěsný
Po skončení používání odstraňte proudem vody zbytky chloupků v přístroji, aniž byste se báli, že ho voda jakkoliv poničí nebo ztupí břity.

Přesné zastřihování
Vytvářejte si svůj osobitý styl, který vyniká v detailech. S přesným zastřihovačem zvládnete tvořit rovné linie a tvarovat kontury přesně tak, jak jste si to vysnili.

Rovnoměrné výsledky
Vousy budou oholeny přesně k břitům a podle vašich představ. Stačí jediný pohyb a dosáhnete požadovaného strniště, hladké tváře nebo upravených delších vousů.

Pro každodenní používání
Nastavte si nejkratší délku pouhých 0,4 mm a udržujte si každodenním rychlým oholením vždy stejně dokonalý a váš osobitý vzhled.

Výkonné břity
Při holení strojek nedráždí vaši pokožku. Během holení se břity o sebe jemně třou a tím se brousí. Strojek se proto neztupí a v kombinaci se zaoblenými hroty zanechá vaši tvář jemnou a bez podráždění.

60 minut provozu
Užívejte si volnost pohybu. Strojek funguje bezdrátově, na jedno nabití zvládne holit až 60 minut, vydrží vám proto celý týden bez nutnosti dalšího nabíjení.

Detaily vyniknou
Tvarujte si bradku nebo vousy na milimetr tak, jak se vám to líbí. Přesný 21mm zastřihovač nešlápne vedle a oholí tvář i krk tak, jak mu řeknete.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 420928
Další parametry
Typ zastřihovače zastřihovač vousů
Použití a údržba voděodolný
Zdroj energie aku
Doba provozu 60 min
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací