Zastřihovač vousů Remington MB4045 hnědý

doprava zdarma
14% sleva
14%
Značka: Remington , Kategorie: Zastřihovače vlasů a vousů
Kód zboží: REMMB4045

Samoostřící čepele s titanovým povrchem, síť/akumulátor, doba provozu až 120 minut + sada příslušenství: prémiové nerezové nůžky a hřeben z kančích štětin.

1 749 Kč

Ušetříte: 14 % = 250 Kč

Naše cena s DPH:

1 499

Na splátky od: 165 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Remington MB4045 Beard Kit


„Tak na jakou délku to dneska bude?“ Tuto otázku možná začnete doma slýchat, pokud si pořídíte zastřihovač vousů Remington MB4045. Pěstěný plnovous je vizitkou i součástí image mnoha mužů. Jen pánové ale vědí, co vše musí při péči o něj zohlednit: směr růstu vousů, rysy tváře, typ pokožky… Remington se proto chlapů zeptal, co by potřebovali a vznikl tento Beard Kit, strojek, se kterým na své bradě vytvoříte strniště i plnovous.


V sadě kromě samotného MB4045 najdete i vyměnitelné nástavce. Hřeben na strniště má rozsah od 1 do 5 mm, kratší hřebem pokrývá prostor 1,5 – 18 mm a třetí nástavec je určený pro zachovávání vousů o délce 20 -35 mm. Adekvátně k délce vousů se prodloužila i výdrž strojku na jedno nabití. Remington vydrž 120 minut na jedno nabití, pak se bude potřebovat na 4 hodiny uložit k odpočinku na nabíječku.


Nebyl by to však Remington, kdyby nepřidal něco víc. V sadě proto najdete i příslušenství: hřeben z kančích štětin, který pomůže s usměrnění vousů po holení a nůžky, které dokončí finální styling. Přitom je Beard Kit snadno udržovatelný díky omyvatelným hlavám.

Zastřihovač vousů Beard Kit

Je to oficiální, vousy jsou stále in. Tento stylový zastřihovač pro moderní a náročné muže lze nyní nalézt v balení Beard Kit.

Každý muž je jiný: vousy dvou jedinců nikdy nebudou stejné. Liší se také délka vousů, typ pokožky, rysy tváře, ale také rozmístění vousů a směr růstu. Toto moderní balení zahrnuje výběr 3 hřebenů k zajištění úplné všestrannosti pro přípravu a tvarování vousů.

Navrženo pro silný výkon stříhání! Zastřihovač vousů Beard Kit je obohacen o titanový povlak, samo-ostřící čepele – vysoce kvalitní pro dlouhodobé výsledky.

A nakonec, tento zastřihovač nabízí omyvatelné hlavy pro správné čištění a údržbu zastřihovače - navíc i pop-up zastřihovač, který je ideální pro detailní styling vašich kotlet a knírku.

Vlastnosti:

 • čepele s titanovým povrchem
 • samoostřící čepele
 • výklopný zastřihovač – pro upravení detailů
 • nastavitelný hřeben pro extra velké délky (20—35mm)
 • nastavitelný hřeben pro kratší délky (1.5-18mm)
 • hřeben na strniště (0.5 – 5mm)
 • až 120 min v bezkabelovém provozu
 • 4 hodiny do plného nabití
 • lithiová baterie
 • hřeben na vousy z kančích štětin
 • vysoce kvalitní nerezové nůžky
 • indikátor nabíjení
 • omyvatelná hlava

Základní balení pro zastřihování vousů
Tato sada obsahuje veškeré příslušenství, které potřebujete pro úpravu svého stylu. Sada obsahuje: prémiové nerezové nůžky a hřeben z kančích štětin, který upraví vaše vousy před a po stylingu.

Styl na míru
Nastavitelný hřeben pro extra dlouhou délku je mistrem v zastřihování v rozmezí 20mm – 35mm. Balení nabízí také hřeben pro úpravu od 1.5mm – 18mm a hřeben pro úpravu strniště od 1mm – 5mm. Vyberte si nastavení, které dokončí váš vzhled!

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ zastřihovače zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů titan
Použití a údržba omyvatelný
Samoostřící nože Ano
Počet nástavců v balení 4
Zdroj energie síťový 230V, aku
Li-Ion akumulátor
Doba provozu 120 min
Doba nabíjení 4 hod.
Cestovní pouzdro Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.6 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 4.2 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.6 cm
Výška balení 25.5 cm
Hloubka balení 16.3 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací