Zastřihovač vousů Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Značka: Rowenta , Kategorie: Zastřihovače vousů
Kód zboží: ROWTN4800F0
Informační list: zde

Unikátní odsávací technologie Rowenta, titanový povrch čepelí, provozní doba 45 minut, 20 nastavitelných délek.

Zjistit dostupnost

Rowenta Airforce Precision TN4800, bílá


Dokonalý střih


Speciální tvar čepelí do písmene V zaručuje rychlejší zastřižení a větší odolnost vůči zanesení vousy. Jejich titanový povrch je až 4× odolnější vůči otupění a zajistí tak dlouhotrvající ostrost pro bezbolestné použití. 


Vysoký komfort


Díky Lithium Ion baterii s výdrží až 45 minut na jedno použití, si nemusíte dělat starost s každodenním dobíjením. Navíc díky LED displeji, který zobrazuje kapacitu akumulátoru ve třech krocích, vždy víte, jak na tom baterie přístroje je. Samotné dobíjení přitom trvá pouze hodinu a půl do plné kapacity. 


Speciální vakuová technologie odsává odstřižené vousy a vysává je do nádoby uvnitř přístroje. Zastřihovač vousů Rowenta je schopný takto zachytit až 92% odstřižených vousů. Střih si můžete nastavit již od 0,5 milimetru. Jedná se o nejkratší možný střih vousů na trhu.


  


Zastřihovací strojek Rowenta Airforce Precision
Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si profesionální výsledek

 • Profesionální zastřižení bez nepořádku
 • Speciální tvar čepelí do „V“, které se nezahltí a umožňují rychlejší zastřižení jedním tahem
 • Titanový povrch čepelí: tvrdší a odolnější, dlouhotrvající ostrost
 • Vakuová technologie pro zastřihávání bez nepořádku: výkonný motor 7500 ot./min a měkká lamela pro bezkonkurenčně učinné zachytávání odstřižených vousů )
 • Vysoce přesné a jednoduché nastavení délky střihu – krok 0,5 mm, 20 pozic, žádné nástavce, speciálně tvarovaný hřeben pro zachycení i neposlušných vousů
 • Litiová baterie –rychlonabíjení za 100 min a dlouhotrvající životnost
 • LED Displej se 3 úrovněmi nabití akumulátoru
 • Síťové i bezšňůrové použití
 • SAMOSTOJÍCÍ – není potřeba nabíjecí základna
 • Dokonalé 3-denní strniště
 • Omyvatelné příslušenství

Profesionální výsledek zastřižení bez nepořádku
Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si pocit profesionálního zastřižení naprosto snadno a bez problémů. Užijte si nejúčinější vakuovou technologii nasávání vousů, kdekoliv, třeba v autě cestou na jednání!

Zastřižení jedním tahem
Unikátní čepel s ultra ostrými hranami a speciálním tvarem ostří do „V“ zastřihne i odolné vousy jedním tahem. Profesionální kvalitu zastřižení a dlouhotrvající ostrost břitů bez potřeby ostření zaručuje vysoce kvalitní titanová čepel s až 4x delší životností oproti nerezu. Měkká lamela obepínající nasávací otvor zajišťuje příjemné zastřižení bez podráždění i na choulostivých partiích jako je například krk a také přispívá k účinnému zachytávání odstřižených vousů.

Bezkonkurenčně učinné a komfortní zachytávání odstřižených vousů
Vakuová technologie německé značky Rowenta byla vyvinuta pro maximální účinnost nasávání odstřižených vousů tak, abyste nemuseli po úpravě svého sexy strniště už nic uklízet! O dostatečný tah se postará dvojitý výkonný motor se 7500 otáčkami za minutu.

Vysoce přesné, jednoduché a bezpečné nastavení délky střihu
Zapomeňte na nástavce, které se snadno poztrácí, TN4800 nastavuje délku střihu otočením celé spodní části zastřihovače tak, že je pozice maximálně rychle a přesně nastavená.

Výjimečná přesnost – zvolte si svůj styl, krok 0,5 mm (nejkratší na trhu) umožňuje nastavení zastřižení na 20 různých délek přesně podle individuálního přání každého muže. Speciálně tvarovaný hřeben zachytí i neposlušné vousy rostoucí do všech stran a měkká lamela umožňuje precizní a zároveň šetrné zastřižení i na choulostivých místech obličeje.

Vysoký komfort při používání
Litiová baterie poskytuje dostatečnou autonomii 45 minut bezdrátového použití a zároveň umožňuje rychlonabíjení za pouhých 100 minut oproti běžným 12 hodinám a navíc vyniká dlouhotrvající životností. Absolutní kontrolu na stavem baterie poskytuje LED displej zobrazující 3 úrovně nabití akumulátoru. Při nedostatečném stavu baterie přijde vhod možnost síťového použití. Navíc oceníte, že Airforce precision je SAMOSTOJÍCÍ – uspoří místo a není potřeba nabíjecí základna.

Snadné čištění
Zásobník na odstřižené vousy vystačí v průměru na 8 zastřižení, je průhledný, takže snadno poznáte, kdy je potřeba jej vyprázdnit. Není to žádná věda, naopak, vyjmutí a vyprázdnění je snadné a intuitivní, navíc uzavírání zásobníku je řešeno tak, že se žádná část nemůže ztratit. Odnímatelný omyvatelný nástavec zaručuje maximální hygienu a odnímatelnou hlavu snadno vyčistíte přiloženým kartáčkem.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ zastřihovače zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů titan
Použití a údržba omyvatelný
Počet nástavců v balení 1
Zdroj energie síťový 230V
Cestovní pouzdro Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hloubka výrobku 3.4 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 6.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 23.6 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací