Zásuvka Powercube Extended Remote SET, 4x zásuvka, 1,5m bílá

Značka: Powercube , Kategorie: Prodlužky
Kód zboží: PWCEXTENDEDREMOTES

Prodlužovací kabel ve tvaru kostky, 4 zásuvky a 2 USB porty, délka 1,5m

Naše cena s DPH:

493

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Powercube Extended Remote SET, bílá


Powercube Extended Remote SET je prodlužovací zásuvka s dálkovým ovládáním, která vám dokáže výrazně usnadnit život v různých situacích. Není to zdaleka jen „obyčejná rozbočovačka“ s délkou 1,5 metru, ale chytrý set s dálkovým ovládáním fungujícím na vzdálenost až 20 metrů! Má k dispozici celkem čtyři zásuvky, které se díky elegantnímu designu neblokují. Za samozřejmost bere dětskou pojistku a tlačítko nepostrádá ani nanopodložku pro snadnou instalaci.


U tlačítka se ještě zastavíme – jeho výhodou je totiž i fakt, že nepotřebuje ke svému chodu baterie, abyste se nemuseli o nic starat. Benefitem je rozhodně také fakt, že produkt podporuje multi-párování – jak více zásuvek k jednomu ovladači, tak i více ovladačů k jedné zásuvce.V jednoduchosti je síla!

Jednoduchost, to je to, oč tu běží


Výrobky Powercube jsou proslulé především tím, že dokáží zjednodušit život a povýšit vaší efektivitu na novou úroveň. Je to případ i tohoto produktu, který ukazuje, že v jednoduchosti je krása. Stačí mu k tomu jediné On/Off tlačítko na zapnutí nebo vypnutí.


 


Rozsviťte šlápnutím


A důkazem je nejen to. Jednoduchost pro Powercube typickou oceníte i v běžných denních situacích. Například, když se vracíte z nákupu a máte plné ruce. Chcete rozsvítit, ale nejde to. Nyní ano, stačí ovladač prakticky umístit na zem a vždy jej sešlápnout chodidlem.


 


Nepotřebuje baterie


Dálkové ovládání nepotřebuje baterie. Vy se tak vůbec o nic nemusíte starat a naopak si jen užívat všech výhod produktu.


 Geniální párování


PowerCube Remote je unikátní i díky párovacímu systému, kdy lze spojit několik dálkovy´ch ovladačů s jednou PowerCube Remote. Stejně tak je to možné i naopak a spárovat několik PowerCube Remote s jedním dálkovy´m ovladačem PowerRemote. A vždy je to stejně jednoduché – stisknete tlačítko na PowerCube Remote po dobu 5 vteřin, dokud nezačne blikat LED kontrolka. Pak už stačí jen stisknout tlačítko i na dálkovém ovladači PowerRemote. A takto můžete pokračovat pro každou PowerCube Remote/dálkovy´ ovladač PowerRemote.


 


Co udělá dvojstisk?


Kdyby náhodou došlo ke ztrátě synchronizace, není třeba se ničeho obávat. Stačí totiž jen dvakrát stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a dojde k vypnutí všech připojených zařízení.


 


Nanopodložka


„Sticky-Pad“ je opakovatelně použitelná lepící nanopodložka na dálkovém ovladači. Její výhodou je právě to, že ji lze použít opakovaně, takže nevadí, pokud si po nějakém čase rozmyslíte její ideální umístění.

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Extended Remote Set. PowerCube Extended Remote Set je jedinečné řešení s dálkově ovladatelným prodlužovacím přívodem a možností Multipárování. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru. PowerCube Extended Remote Set nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), funkci ON/OFF, dálkový ovladač, 1,5m prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.Dostupnost
Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

Design
Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.

Kapacita
Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení. Verze Extended Remote vám umožní přiblížit zdroj elektrické energie na zvolené místo. Lze kombinovat s ostatními PowerCube verzemi.

Vše jedním stisknutím
Hlavním znakem produktové řady „REMOTE“ je velké oranžové tlačítko, pomocí kterého lze ovládat veškeré funkce. Jedním tlačítkem připojíte/odpojíte PowerCube od zdroje elektrické energie, stejně tak napárujete s dálkovým ovladačem PowerREMOTE.

Dálkové ovládání
Využijte nejnovější technologie z repertoáru chytré domácnosti! Ovládejte vaše zásuvky na dálku!
Dálkový ovládač PowerREMOTE můžete napárovat s libovolným počtem PowerCube „REMOTE“ a ovládat tak celý dům, byt, či kancelář z jednoho místa a ve stejný čas. Dálkový ovladač nepotřebuje baterie, signál je vysílán pouhým stisknutím tlačítka. Dosah ovladače až 25m. Pro jednoduché a opakovatelné nalepení ovladače na libovolnou plochu je použita nano podložka.

Ovládejte vše nohou
Unikátní nášlapné „Step on“ tlačítko na dálkovém ovladači PowerREMOTE můžete zapínat a vypínat PowerCube REMOTE na dálku stiskem tlačítka rukou nebo chodidlem.

Multipárování
Unikátnost PowerCube „REMOTE“ je v jejím párovacím systému. Spárujte několik dálkových ovladačů s jednou PowerCube Remote, stejně jako několik PowerCube Remote s jedním dálkovým ovladačem. Princip je vždy stejný, pouze zmáčknete tlačítko po dobu 5s, dokud nezačne blikat LED kontrolka, následně stisknete tlačítko na dálkovém ovladači. Tento krok opakujete pro každou další PowerCube REMOTE, případně dálkový ovladač PowerREMOTE.Umístění kdekoliv
PowerCube Extended REMOTE, jak již název napovídá, disponuje prodlužovacím kabelem o délce 1,5 m. Na stůl, pod stůl, na zeď… jednoduše kdekoliv mějte zásuvku vždy na dosah. Verze Extended REMOTE obsahuje v balení montážní dok pro snadné umístění. Pokud budete potřebovat změnit místo uchycení, jednoduše odlepte lehce odnímatelnou pásku a dok umístěte jinde.

Rozšíření
PowerCube je dodáván v různých variantách a barvách. Jednoduchým spojením s dalšími produkty PowerCube, vytvoříte kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Sami si tedy vyberete kolik potřebujete elektrických zásuvek a USB portů pro napájení vašich elektrických zařízení.

Bezpečnost
Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány dle přísných kritérií. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

Technická specifikace:

  • Hmotnost: 0,483 kg
  • Rozměry: 7,7 x 7,7 x 22,3 cm
  • Vstupní napětí: 110 – 240V; 16A
  • Počet výstupů: 4
  • Dálkový ovladač: ano (dosah až 20m)
  • Kabel: 1,5 m
  • Montážní dok: ano
  • Uzemnění: ano
  • Dětská pojistka: ano

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ kabelu Napájecí
Z konektoru 230V
Do konektoru 230V
Délka kabelu 150 cm
Použití kabelu univerzální
Použití prodlužovacího kabelu domácnost, dílna
Navíjecí buben Ne
bílá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 8.0 cm
Výška balení 23.5 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací