Zavařovací hrnec Concept ZH-0030 černý/bílý

Značka: Concept , Kategorie: Zavařovací hrnce
Kód zboží: CONZH0030

Domácí zavařování je jedním z nejzdravějších způsobů uchování potravin.
Schovejte si léto do sklenice... Zavařování kompotů, marmelád, džemů, ovocných a zeleninových směsí, hub, masa, paštik...

Zjistit dostupnost

Chcete zpracovat svou úrodu ze zahrádky

?Máte hodně ovoce a zeleniny a rádi byste ji zpracovali a uchovali pro pozdější využití? S tímto pomocníkem vám to půjde snadno od ruky. Tento tradiční způsob uchovávání potravin patří k nejzdravějším a je to taky skvělý způsob, jak konzervovat velké množství potravin. Pořiďte si zavařovací hrnec Concept ZH-0030, který vám s tím rád pomůže.

Nejsou to jen kompoty

Tento zavařovací hrnec si poradí kromě ovocných zavařenin také například s marmeládou, džemem, masovým pokrmem či paštikou. Skvěle může posloužit k udržení teploty horkých nápojů, jako například svařeného vína, čaje či grogu, ke sterilizaci moštu nebo taky pomůže s rozpouštěním ztuhlého medu, který šetrně nahřeje.

Univerzální domácí pomocník

Zavařovací hrnec v nerezovém provedení o objemu 27 litrů dokáže pohodlně ve dvou vrstvách pojmout 11 sklenic o obsahu 720 ml nebo 34 ks sklenic o objemu 370 ml. Vysoký příkon 2 000W zaručí, že požadované teploty bude rychle dosaženo. Nastavit ji můžete pomocí regulátoru teploty od 50 do 100 stupňů Celsia. Po dosažení vámi nastavené teploty budete prostřednictvím zvukového signálu upozorněni.

Časový spínač lze nastavit v rozmezí 20 až 120 minut. Po dokončení zavařování vodu snadno vypustíte pomocí vypouštěcího kohoutku, který je z praktických důvodů umístěn z boku spotřebiče. Stejný kohoutekse taky hodí pro stáčení horkých nápojů. Samozřejmostí je tepelná pojistka, která ochrání proti přehřátí. Rukojeti hrnce jsou tepelně izolovány.

Zavařování, ohřívání, udržování teploty

Tento zavařovací hrnec Concept můžete využít také na rodinnou oslavu nebo party, kde je potřeba pohostit větší množství lidí. Jako velká termoska může sloužit k průběžnému ohřívání. V požadované teplotě díky němu v zimě udržíte teplý čaj nebo svařené víno. Je možné v něm také ohřívat například polévku či guláš. Pořiďte si tohoto všestranného pomocníka a uvidíte, že si ho velmi oblíbíte.

Domácí zavařování je jedním z nejzdravějších způsobů uchování potravin.
Schovejte si léto do sklenice... Zavařování kompotů, marmelád, džemů, ovocných a zeleninových směsí, hub, masa, paštik i hotových pokrmů je nejlepší způsob, jak si uchovat kvalitní potraviny.
Další funkcí zavařovacího hrnce Concept je vaření a udržovaní teploty horkých nápojů: čaj, svařené víno, grog… a také sterilizace moštu nebo rozpouštění medu.

Technické parametry:

 • Objem: 27 l
 • Kapacita: 11 ks sklenic 720 ml nebo 34 ks sklenic 370 ml
 • Nerezová nádoba
 • Zvukový signál při dosažení nastavené teploty
 • Vypouštěcí kohoutek, z praktických důvodů umístěný z boku spotřebiče
 • Regulace teploty 50 - 100°C
 • Možnost nastavení doby zavařování 20-120 min
 • Příkon: 2000 W
 • Tepelná pojistka: ANO
 • Provedení: nerez
 • Termostat: ANO
 • Vnější rozměry vxšxh (mm): 41x41x45
Příslušenství:
 • Mřížka pod sklenice

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon 2000 W
Objem hlavní nádoby 27 l
Teploměr Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 39.0 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hloubka výrobku 43.0 cm
Hmotnost výrobku 7.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 41.0 cm
Výška balení 41.0 cm
Hloubka balení 45.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací