Zavařovací hrnec Sencor SPP 2200SS (vrácené zboží 8800707296)

bazar
Značka: Sencor , Kategorie: Zavařovací hrnce
Kód zboží: -9454075

Bazar - vrácené zboží 8800707296

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - vrácené zboží 8800707296

Sencor SPP 2200SS


Máte-li zahrádku, jistě jste už někdy potřebovali zavařit přebytky, ať už ovoce či zeleniny. Je to ideální způsob, jak si pestrou úrodu zpracovat a uchovat pro pozdější konzumaci. Dokonalého společníka pro chvíle zavařování představuje elektrický zavařovací hrnec Sencor SPP 2200SS o příkonu 1 800 W, usnadní vám čas i práci. Jeho multifunkční využití dovoluje nejenom zavařovat a sterilizovat ovoce, zeleniny, marmelády, příkrmy a další jídla. Skvěle poslouží také pro přípravu a ohřev nápojů, polévek nebo omáček. Sporák k ničemu nepotřebujete, uvařte si například lahodný guláš, přijde vhod na chatě nebo oslavě.


Velký objem


Zavařování v elektrickém zavařovacím hrnci je nejenom pohodlné, ale především bezpečné. Objem zavařovacího hrnce činní 27 litrů a lze v něm tak sterilizovat až 14 zavařovacích sklenic o objemu 1 litru. Pokud bude zavařovat v menších sklenicích, lze je naskládat na sebe. Sklenice umístíte na rošt o průměru 31,1 cm a uzavřete odnímatelným víkem. Nerezový hrnec je vybaven výpustným kohoutem, ideálním pro stáčení svařeného vína, čaje, punče a dalších nápojů. Topná spirála krytá topným nerezovým dnem se postará o ohřev.


Dvojnásobné bezpečnostní jištění


Teplotu nastavíte dle potřeby od 30 až do 100 °C. Zavařovací hrnec funguje ve dvou režimech. V prvním režimu vhodném pro zavařování a vaření nastavíte teplotu a čas od 20 do 120 minut, po jehož uplynutí zazní zvukový signál. V režimu druhém hrnec nepřetržitě udržuje nastavenou teplotu. Kvalitní zabezpečení je samozřejmostí. Při manipulaci chrání před popálením tepelně izolované rukojeti. V případě, že spotřebič zapomenete vypnout nebo se vyvaří voda, slouží zde pojistka proti přehřátí a ochrana proti přehřátí při provozu na prázdno.


Hrnec se snadno udržuje díky hygienické nerezové oceli, ze které je vyroben.

 


Multifunkční zavařovací hrnec


Zavařovací hrnec Sencor zvládne zavařit, ale také uvařit, jelikož zastane i funkci várnice. Menší nebo větší množství vašeho oblíbeného jídla zvládne připravit téměř bez vaší asistence.


 
 


Připravte lahodný guláš


Hrnec Sencor si poradí také na chatě nebo chalupě. Zkrátka všude tam, kde je k dispozici zásuvka. Není třeba žádný sporák a můžete připravit plnohodnotné jídlo, například guláš pro venkovní oslavu.


 
 


Jednoduché ovládání


Snadné ovládání probíhá pomocí ovládacího panelu, kde je možné nastavit jeden ze dvou režimů. V prvním stačí zvolit teplotu a čas a spustit hrnec. Po automatickém odpočtu nastaveného času zazní zvukový signál a je hotovo. Ideální režim pro zavařování a vaření. Pro nepřetržité udržování nastavené teploty slouží režim druhý, který je soustavně v provozu.


 
 


Výpustný kohout


S pomocí zavařovacího hrnce není problém připravit širokou škálu nápojů – mošt, svařák, čaj, horkou čokoládu nebo kávu. Vše v extra velkém množství. Nápoj je umožněno plynule stáčet pomocí kohoutku.


Vráceno - Použito

Automatický zavařovací hrnec

 • Objem 27 l
 • Příkon 1 800 W
 • K zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny
 • Vhodný pro přípravu horkých nápojů, polévek a omáček
 • Jednoduchá údržba díky nerezovému povrchu, který nemá vliv na chuť jídla
 • Vestavěný výtokový kohout vhodný pro stáčení např. svařeného vína, čaje, punče nebo jiných horkých nápojů
 • Tepelně izolované rukojeti pro ochranu proti popálení
 • Skryté topné těleso - rovné dno
 • Plynule nastavitelný termostat 30-100 °C
 • Automatické řízení teploty
 • Kapacita 14 zavařovacích sklenic s objemem 1 litru
 • Zvuková signalizace při dosažení nastavené teploty
 • Rošt na zavařovací sklenice s průměrem 31,1 cm

Dva režimy zavařování:

 • Pomocí nastavitelného časového spínače 20-120 min
 • Funkce nepřetržitého chodu

Dvojnásobné bezpečnostní jištění:

 • Ochrana proti přehřátí
 • Ochrana proti přehřátí při provozu naprázdno

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon 1800 W
Objem hlavní nádoby 27 l
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 3.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.3 cm
Výška balení 45.6 cm
Hloubka balení 42.3 cm
Hmotnost balení 4.5 kg
Více informací Méně informací