Žehlicí kartáč Rohnson HM-3016 černý

Značka: Rohnson , Kategorie: Žehlicí kartáče
Kód zboží: ROHHM3016

5 nastavení teploty, LED displej, funkce Ionizace, automatické vypnutí při nečinnosti.

Zjistit dostupnost

Rohnson HM-3016, černá


S tímto kartáčem získáte užitečného pomocníka pro každodenní rozčesávání vlasů i jejich náročnější úpravu. Keramické hroty zajišťují velmi efektivní vedení tepla, a tedy i snadné vytvarování vlasů do požadovaného účesu, a to i z vlhkých vlasů. Zároveň jsou pro vlasy šetrné a zamezují poškozování a zacuchávání vlasů. Tyto hroty jsou vnější a vnitřní, povrch kartáče pak ještě nabízí běžné plastové hroty určené pro snadnější rozčesávání.


Teplotu si můžete nastavit v závislosti na svém typu vlasů v rozmezí 120 až 200 °C. Teplotních stupňů je k dispozici celkem 5, pro jemné vlasy se doporučuje nižší stupeň, předejdeme tak zbytečnému zničení. Po zapnutí se kartáč vždy nastaví automaticky na hodnotu 180 °C.


S pomocí otočného termostatu jej snadno přenastavíte podle potřeby. Požadovanou hodnotu si snadno zkontrolujete s pomocí přehledného LED displeje.


Funkce ionizace


Kartáč navíc nabízí funkci ionizace. Ta napomáhá především k tomu, že se ve vlasech lépe udržuje vlhkost. Proto jsou lesklejší na pohled i jemnější na dotek. Současně jsou takto ošetřené vlasy hebké a zdravé, proto mají menší sklon k lámání. Ionizaci tak ocení především majitelky slabých a křehkých vlasů.


Snadná manipulace a bezpečnost


Kartáč je opatřen 1,8 m dlouhým kabelem. Ten je vybaven kloubem umožňující otáčení v rozsahu 360°. Díky tomu se s kartáčem snadno pracuje, k čemuž přispívá navíc i ergonomický design. Zařízení disponuje také funkcí automatického vypnutí po 1 hodině nečinnosti.

Žehlící kartáč Rohnson HM-3016

  • 5 nastavení teploty: 120-200 °C
  • LED displej
  • Funkce Ionizace
  • Při zapnutí je teplota 180 °C
  • Automatické vypnutí při nečinnosti
  • Využití kartáče: Plastové hroty pro jednoduché rozčesávání, vnější keramické hroty proti poškození vlasů, vnitřní vyhřívané keramické hroty
  • Ergonomický design
  • 360° otočný kloub a 1,8 m napájecí kabel
  • Příkon 30 W

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 3.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.2 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 30.7 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací