Žehlicí kartáč Rowenta Instant Straight For Elite CF5712F0 černý

Značka: Rowenta , Kategorie: Žehlicí kartáče
Kód zboží: ROWCF5712F0
Informační list: zde

Horkovzdušný kartáč Rowenta ionizační žehlicí kartáč na vlasy

* Snadné rovnání vlasů i v zadní části hlavy pomocí ionizačního žehlicího kartáče
* Generátor iontů hydratuje...

Zjistit dostupnost

Rowenta CF5712 Straightening Brush Instant Straight, černá 


Známe tajemství perfektního vyžehlení všech typů vlasů! S kartáčem Rowenta se i výrazně kudrnaté kadeře narovnají během chvilky.


Šetrnost nade vše


Při narovnávání hřívy klasickou plochou žehličkou dochází k několika problémům. Zásadním je zašmodrchání vlasů a jejich následné připálení, které je výrazně poškozuje. Nechcete už svým loknám dávat zabrat? Pak vás nadchne kartáč Rowenta, který je k nim nadmíru šetrný. A v čem že tkví to kouzlo? Představte si, že vlasy před spaním kartáčujete a zároveň je v tom samém kroku i vysoušíte. Fikce? Ne, žehlicí kartáč Rowenta!


Rychle a efektivně


Práce se žehlicím kartáčem je opravdu snadná. Stačí jej zapojit do zásuvky, počkat než se nahřeje a pak pár minut lokny pročesávat. Pohyby opakujte tak dlouho, dokud nebudou vlasy rovné podle vašich představ. Elegantní černý design doplňuje pravá holčičí barva, výrazně růžová, která má tu moc rozveselit i ten nejnudnější den.


Generátor iontů


Hydratuje vlasy, uhlazuje jejich povrch, aby se nepřesušoval a nekrepatěl, vlasy jsou díky iontům lesklé, hebké a bez statické elektřiny.Výrobek Rowenta vaše vlasy vykartáčuje!

  


Bez překážek 


Většina výrobků, které je potřeba zapojit do elektřiny, má jednu nevýhodu – napájecí kabel, který se neustále plete pod ruce. Značka Rowenta postupně vychytává všechny možné nedostatky a tentokrát přišel na řadu i tento malý problém. Napájecí šňůra je otočná o 360°, při práci kopíruje pohyby vašich rukou a vy o ní tím pádem ani nevíte.


 


Zářivá hříva 


Uvědomujete si, že jen zdravé vlasy mohou být krásné, a proto vyhledáváte výrobky z kvalitních materiálů? Žehlicí kartáč Rowenta má keramický povrch, který má na pokožku hlavy a samotné lokny příznivý vliv. Výsledkem jsou lesknoucí se poddajné kadeře, které vás nadchnou.


 


 


Vlasy pod kontrolou 


Některé typy vlasů si doslova dělají co chtějí. Jejich vzpurnost dokáže zkrotit až vyšší teplota, která jim nedá šanci odporovat. Pokud patříte do této skupiny i vy, potěší vás možnost dosáhnout s kartáčem teploty až 210 °C. Díky použitým materiálům a samotnému provedení žehlicího kartáče se současně nemusíte bát jakéhokoliv poškození hřívy.


 

Horkovzdušný kartáč Rowenta ionizační žehlicí kartáč na vlasy

  • Snadné rovnání vlasů i v zadní části hlavy pomocí ionizačního žehlicího kartáče
  • Generátor iontů hydratuje vlasy, uzavírá jejich povrch, aby se nepřesušoval, vlasy jsou lesklé, hebké a bez statické elektřiny
  • Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlasy a dodává lesk
  • LCD displej s nastavením ionizace
  • Profesionální teplota 210°C pro rychlé a efektivní vyrovnání vlasů
  • Otočný kloub elektrického kabelu usnadňuje používání bez zamotání kabelu
  • Délka elektrického kabelu 1,8 m
  • Pro napětí 110-240 V

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 29.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 6.5 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 30.1 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací