Žehlicí prkno Vileda Viva Express Premium Plus (120980)

výprodej
Značka: Vileda , Kategorie: Žehlící prkna
Kód zboží: FDG118539

Žehlicí prkno s extra velkou žehlicí plochou a unikátní konstrukcí žehlicí desky s metalickou vrstvou a perforací pro dokonalé a rychlé žehlení. Multifunkční odkládací plocha i pro parní generátory.

Naše cena s DPH:

1 999

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Žehlicí prkno Vileda Viva Express Premium +

Máte rádi žehlení? Nebo je přímo nesnášíte? Při veřejných diskuzích na toto téma se většinou společnost rozdělí na dva tábory: ten první žehlení miluje a klidně si k němu pustí pěkný film nebo rozhlasovou hru. Je to příjemný relax po namáhavém dni s konečným výsledkem úhledně složených komínků ve skříni. Druhý tábor nežehlí vůbec rád a ani si na to nehraje. Stačí prádlo po vytažení z pračky pěkně vytřepat a krásně pověsit. Ostatní už se udělá samo! V naší garderóbě se však občas namanou kousky, které dotek žehličky vyloženě potřebují. V takovém případě přichází žehličce na pomoc Vileda Viva Express Premium +.
 

Přeneste se do jiné dimenze …

Vileda Viva Express Premium + je komfortní žehlicí prkno, vybavené unikátní žehlicí plochou (až 130 x 44 cm) s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou. Metalická vrstva a perforace zajistí ideální podmínky pro vaše žehlení. Zabudovaná dětská pojistka s ClickStop systémem poskytne vašemu domovu maximální bezpečí a ochrání především vaše nejmenší. Stabilní konstrukci můžete nastavit podle své potřeby na výšku 70 až 96 cm. Atraktivní moderní design je jako z jiného světa a ještě za několik let bude stále IN.
 

HEAT and STEAM

Kratší čas žehlení? Je to možné! Díky 3vrstvému potahu HEAT STEAM se speciální svrchní vrstvou, která je extra vypnutá a udržuje povrch prkna hladký. To vše urychlí proces žehlení a příjemně zkrátí čas, který jste ochotni této činnosti věnovat. Rozměrná žehlicí plocha Viledy Vivy Express Premium + (130 x 44cm) vám žehlení také velmi usnadní. Zvláště u objemnějších ploch jako je ložní prádlo nebo komplikovanějších záhybů a límců košil tuto výhodu jistě oceníte.
 

Nohama pevně na zemi

Už žádné nehody a převržená žehlicí prkna! Vileda Viva Express Premium + má speciální tvar nohou s neklouzavým povrchem, který zajišťuje maximální stabilitu. Součástí žehlicího prkna je rovněž pevně ukotvená zásuvka s držákem kabelu, což přispívá k vašemu bezpečnému žehlení. S multifunkční odkládací plochou máte dostatek prostoru pro odložení žehličky či parního generátoru. Třeba si žehlení ještě oblíbíte.

Velice komfortní žehlící prkno s unikátní žehlící plochou s metalickou vrstvou a perforací pro dokonalé a rychlé žehlení. Samozřejmostí je i zabudovaná dětská pojistka s ClickStop systémem pro maximální bezpečnost.

 • extra velká žehlící plocha 130x44 cm
 • s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou
 • unikátní konstrukce žehlící desky s metalickou vrstvou a perforací pro dokonalé a rychlé žehlení
 • kratší čas žehlení díky HEAT STEAM 3-vrstvému potahu
 • speciální tvar nohou s neklouzavým povrchem zajišťuje maximální stabilitu
 • dětská pojistka s Click Stop-systémem
 • multifunkční odkládací plocha pro žehličky i pro parní generátory
 • rychlé žehlení díky extra vypnuté vrstvě, která udržuje povrch hladký
 • moderní a atraktivní design
 • variabilně nastavitelná výška 70 až 96 cm
 • transportní zámek
 • vyrobeno na Ukrajině
 • 3 roky záruka

Záruka 36 měsíců
Další parametry
Rozměr žehlicí plochy 130 x 44 cm
Odkládací plocha Ano
Vodicí šňůra Ano
Prodlužovačka Ne
Elektrická zásuvka Ano
Vhodné pro parní generátor Ano
Ano
Maximální výška 91–100 cm
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 46.0 cm
Výška balení 168.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 6.9 kg
Více informací Méně informací