Žehlička na vlasy Braun SatinHair 7 ES3 černá

Značka: Braun , Kategorie: Žehličky na vlasy
Kód zboží: BRAES3

Určená speciálně k ochraně vašich jemných barvených vlasů, funkce Colour Saver, automatické bezpečnostní samovypnutí.

Zjistit dostupnost

BRAUN ES3 žehlička na vlasy, černá/červená


Vlasy rovné jako prkno, aniž by došlo k jejich poškození? Ne, tohle není vysněné přání, ale realita! Společnost Braun patří mezi přední výrobce vlasových doplňků. Žehlička z řady Satin Hair 7 využívá úzkých destiček, s nimiž se výborně hodí pro úpravu kratších a středně dlouhých vlasů. Výborně poslouží také pro stylování ofin. Keramické destičky se pyšní technologií NanoGlide, s níž kloužou po vlasech až 3× rychleji, než je standardní u běžných žehliček. Zařízení navíc disponuje i technologií Colour Save – ta je extra šetrná k barveným vlasům, které zanechává mnohem zdravější a brání vyblednutí, a to až o 70 % oproti jiným produktům.


Obrovskou výhodou je pak technologie saténových iontů, která zabraňuje vysušování vlasů a to až o 50 %. Ionty účinně zabraňují vytváření statického náboje, takže se vlasy snadněji žehlí. Nechybí ani bezpečnostní funkce automatického vypnutí v případě 30minutové nečinnosti, riziko vzniku nehody snižuje i chladná špička, jež zajišťuje, že se nepopálíte. Na přehledném LCD panelu pouhým mrknutím oka ihned máte přehled o aktuálním nastavení teploty. 


 Jemné, normální, husté, přírodní, barvené, krátké či dlouhé... Vlasů je spousta. Žehlička Braun je vhodná na všechny!

 


Zářivá barva


Zapomeňte na předčasné blednutí barvy. Žehlička s technologií ColourSaver pracuje na principu nižších teplot a rovnoměrné distribuce tepla, abyste měli zářivé a zdravé a nádherné vlasy i v případě, že si je barvíte.


 


Zachovává vlhkost


Vaše kadeře zůstanou jemné a pružné i po vysušení. Kombinace záporných iontů a kladně nabitých vlasů snižuje polétavost, rychleji vysouší a dodává pramínkům jedinečný lesk.


 LCD displej


Na přehledném displeji vždy vidíte aktuální nastavení a můžete ho zde také upravit. Čím více políček z grafu je vyplněno, tím vyšší teplotou na vlasy budete působit.


 Bez statické elektřiny


Zapomeňte na neuhlazený vzhled! Při práci s kulmou dochází automaticky k antistatické úpravě vlasů. Uvolňované ionty působí jako zvlhčovací prostředek, jenž aktivně ruší statický náboj. Vlasy proto zůstanou zářivé a hladké za všech okolností.


 Ochrana ionty


Jedinečné saténové ionty obalí vaše pramínky vlasů a pomůžou vám ke snadnému a rychlému zkrocení vaší hřívy, Stačí několik málo minut a vykouzlíte si takový styling, jako by se o vás staralo profesionální kadeřnické studio.


 Patentované desky


Speciální žehlicí desky jsou až trojnásobně dlouhé než u jiných produktů. Během práce snižují tření na minimum, aby vlasy nebyly zbytečně namáhány. Jedna z desek je odpružená a přizpůsobuje se síle vašeho tlaku, aby nehrozilo spálení pramínků.


 Pro všechny typy vlasů


Při volbě nového vlasového spotřebiče většinou musíte hledat ten, jenž je vhodný právě pro váš typ vlasů. Tady je to ale jinak! Univerzální žehlička je vhodná skutečně pro každého. Nastavte si teplotu pro jemné, normální či husté vlasy, aktivujte okamžité zvýšení teploty, prostě využívejte přístroj naplno bez rizika, že by se mohly vlasy jakkoliv poničit nebo barva vyblednout.


 


 

Špičkové žehlení zejména pro barvené vlasy: Žehlička na vlasy Satin Hair 7 Colour

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour byla vyvinuta pro specifické potřeby barvených vlasů. Ochrání vaše jemné, barvené vlasy před přesušením a zároveň sníží vyblednutí barvy až o 70 %*. Teplotu lze individuálně nastavit pro jemné, normální nebo husté vlasy. Pružné žehlicí desky zase snižují nadměrný tlak. A výsledek? Krásný a hladký účes s minimálním vyblednutím barvy.

Hlavní vlastnosti výrobku:

 • Funkce Colour Saver - Předchází vyblednutí barvy
 • Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour zachovává zářivý a zdravý vzhled barvených vlasů. Její jedinečná technologie ochrany barvy Colour Saver s funkcí IONTEC zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. Teplota tak nikdy nepřesáhne přiměřenou hodnotu, blednutí barvy se při úpravě vlasů sníží o 70 % a barva je významně zářivější.

Zachovává vlhkost vlasů

 • Přístroje na úpravu vlasů Satin Hair 7 Colour od Braun vaše vlasy nepřesuší. Během úpravy předcházejí ztrátě vlhkosti, protože do vlasů uvolní jedinečné saténové ionty. Tyto záporně nabité ionty obklopí vaše kladně nabité vlasy, omezí jejich polétavost, přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu a nasměrují je tam, kde je vlasy potřebují nejvíce.

Antistatická úprava vlasů

 • Díky jedinečné iontové technologii od Brauna vznikne bohatý proud saténových iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vaše vlasy budou nádherně zářivé a hladké.

Patentované plovoucí žehlicí desky

 • Jsou třikrát hladší než běžné žehlicí desky, významně sníží tření - pro ještě větší ochranu. Jedna z žehlicích desek je navíc ještě odpružená a povolí, když při úpravě vlasů vyvinete přílišný tlak.

Přizpůsobí se všem typům vlasů

 • Různé typy vlasů potřebují ke své úpravě různou teplotu. Jemné vlasy například reagují na teplo mnohem rychleji než husté vlasy. Proto má žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour intuitivní funkci pro nastavení teploty, která vám umožní nastavit teplotu přesně podle typu vašich vlasů (jemné, normální, husté). A dokonce i když na zkrocení neposlušných pramenů použijete funkci pro okamžité zvýšení teploty, nepřekročí teplota 200°C. Dosáhněte skvělých výsledků, aniž byste ohrožovala své vlasy vysokými teplotami! Užívejte si svou nádhernou barvu déle!

Dodatečné vlastnosti :

 • Doba zahřátí 40 sek.
 • Automatické bezpečnostní samovypnutí
 • Šňůra o délce 2 m
 • Teplotní rozmezí 130°C – 200°C
 • Chladná špička

Obsah balení:

 • Žehlička na vlasy ST 750 ES3 Colour

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Žehlicí plocha Keramika
LCD
Nastavitelná teplota elektronická regulace
Ano
Počet teplot 9
Max. teplota 200 °C
Příkon 170 W
Ne
2 m
Ano
Cestovní pouzdro Ne
Napařování Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 5.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací