Žehlička na vlasy ETA Camila 2336 90000 šedá/bílá/růžová

výprodej
Značka: ETA , Kategorie: Žehličky na vlasy
Kód zboží: ETA233690000

Elegantní keramická vlasová žehlička ETA 2336 Camila s odpruženými destičkami, plynule nastavitelnou teplotou do 200 °C a otočným kabelem.

Zjistit dostupnost

Okouzlete perfektním účesem jako ze salónu


Oslňte své okolí dokonalou hřívou jako z kadeřnického salónu bez jeho návštěvy, klidně každý den. S žehličkou na vlasy ETA Camila 2336 své vlasy ve vteřině a v pohodlí domova proměníte na nádherný hedvábný závoj, který vám budou závidět všechny vaše kolegyně i kamarádky a okouzlíte s ním jakéhokoliv muže.

Ať už máte vlasy dlouhé či krátké, díky žehličce ETA Camila 2336 váš účes bude vždy dokonalý. Záleží pouze na vás, jestli dnes chcete perfektně rovné vlasy, zaoblené konečky či božské vlny. Vlasy precizně, rychle a snadno narovnájedním tahem od kořínků ke konečkům, a pokud budete chtít, můžete je jednoduše natočit díky zaobleným okrajům.

Nádherné lesklé a příjemně hladké vlasy


Vlasovou žehličku ETA Camila 2336 si kvůli jejímu povedenému designu zamilujete hned na první pohled. Po prvním vyzkoušení ji už nebudete chtít odložit z rukou. Vaše vlasy budou totiž nejen dokonalé vzhledově, ale i příjemné na dotek, jako byste hladila obláčky. Nemusíte se však bát častého používání, k vlasům je velice šetrná.

Úprava vlasů nikdy nebyla tak jednoduchá a rychlá. Žehlička ETA Camila 2336 je velice lehká a skvěle padne do ruky. Pohodlnou manipulacizajišťuje dlouhý otočný dvoumetrový kabel a bleskové nahřátí. Žehlička ETA Camila 2336 zaručuje, že vaše vlasy při jejím používání neelektrizují, což má za následek ještě snadnějšímanipulacis dokonalejšími výsledky.

Šetrná péče, snadná manipulace a dokonalé výsledky


Žehlička na vlasy ETA Camila 2336 je profesionálním nástrojem. Její odpružené keramicko turmalinové destičky věnují speciální péči každému vlasu, perfektně přilnou k jejich povrchu, efektivně a rychle vlasy žehlí a přitom je nepoškozují.

Široký teplotní rozsah žehličky ETA Camila 2336 dokáženarovnat vaše vlasy, ať už máte jakýkoliv typ. Sami si zvolte teplotu, od 120 do 200 °C. Pro perfektní přehled o aktuálním stavu teploty disponuje žehlička ETA Camila 2336 světelnou signalizací provozu. Její bezpečný provoz zajišťuje ochrana proti přehřátí.

Žehlička na vlasy ETA 2336 v elegantním bílém provedení vám skvěle padne do ruky a snadno se s ní manipuluje.

Je vybavena destičkami s keramicko turmalinovým povrchem. Na žehličce si můžete nastavit teplotu od 120-200°C.

O aktuálním stavu žehličky informuje světelná signalizace provozu. Vysoký uživatelský komfort při užívání zajišťují otočný napájecí kabel v délce 2 metry.

Keramická vlasová žehlička

  • Odpružené destičky s keramicko turmalinovým povrchem pro efektivní a rychlé žehlení
  • Plynulé nastavení teploty 120 - 200 °C zaručuje optimální nastavení
  • Světelná signalizace provozu a dosažení teploty pro pohodlnější obsluhu
  • Otočný napájecí kabel pro pohodlnou manipulaci
  • Ochrana proti přehřátí zajišťující bezpečný provoz
  • Délka napájecího kabelu 2 m
  • Příkon 38 W

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Žehlicí plocha keramika-turmalín
bez displeje
Nastavitelná teplota mechanická regulace
Počet teplot plynulá regulace
Max. teplota 200 °C
Příkon 38 W
Ne
2 m
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.2 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 34.6 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací