Žehlička na vlasy Remington S8500 bílá

40% sleva
40%
Značka: Remington , Kategorie: Žehličky na vlasy
Kód zboží: REMS8500

Žehlička na vlasy Shine Therapy

* O 86% více lesku* (Testováno nezávislými spotřebiteli* ve srovnání s jejich současnou žehličkou.*Tohoto testu se účastnilo 60 namátkově vybraných...

1 499 Kč

Ušetříte: 40 % = 600 Kč

Naše cena s DPH:

899

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Rovné a lesklé vlasy jako od profesionála

Chcete mít rovné, lesklé a jemné vlasy jako od profesionála? Žehlička na vlasy Remington Ceramic Slim S8500 je vysoce kvalitní, ale zároveň cenově dostupná profesionální žehlička, která se šetrně postará o vaše vlasy a vykouzlí dokonalý účes. Přístroj je proveden v moderním a elegantním bílém designu doplněn o digitální displej ukazující teplotu žehlicích ploch. Upravovat vlasy nyní můžete bez toho, aniž byste se bála poničení, žehlička totiž obsahuje zdokonalenou žehlicí plochu napuštěnou olejem!


Kvalitní žehlící plochy, které chrání vaše vlasy před poškozením

Profesionální žehlička Remigton disponuje zdokonalenými keramickými žehlicími plochami, které jsou napuštěné lehkou směsí mikro kondicionéru. Směs se aktivuje teplem a zachovává tak zatěžovaným vlasům lesk a živost. Keramické plochy jsou také napuštěny marockým arganovým olejem, který obsahuje vitamín E navracující poškozeným vlasům lesk a zdravý vzhled.


Mnohem více lesku

Až o 86 % více lesku! Díky nezávislému testu spotřebiteli se zjistilo, že žehlička Remington Ceramic S8500 zajistí vašim vlasům daleko více zdravého lesku než ostatní výrobky.


Jednoduchá, rychlá a pohodlná úprava vlasů

Používání žehličky Remington je rychlé, jednoduché a pohodlné. I když máte na spěch nevadí, žehlička je zahřátá během pouhých 15 sekund. Dá se tedy používat ihned po jejím zapnutí. A Pro okamžité zahřátí žehličky na maximální teplotu můžete použít funkci Turbo Boost. Pomocí mechanické regulace si pak jednoduše zvolíte mezi 9 různými teplotami od 150 °C do 230 °C, podle toho, jak vašim vlasům vyhovuje. Přístroj obsahuje speciální plovoucí plochy zajišťující dokonalý a přesný tlak na vlasy.


Bezpečné používání doma i na cestách

Pro bezpečné používání obsahuje žehlička na vlasy hned několik prvků a funkcí zajišťujících vaši ochranu. Mezi ně patří zámek teplotního nastavení, automatické vypnutí po 60 minutách, uzamykatelné žehlicí plochy nebo žáruvzdorné pouzdro, díky kterému můžete brát žehličku s sebou na cesty. Na cestách vám také dobře poslouží celosvětové napětí.

Žehlička na vlasy Shine Therapy

 • O 86% více lesku* (Testováno nezávislými spotřebiteli* ve srovnání s jejich současnou žehličkou.*Tohoto testu se účastnilo 60 namátkově vybraných spotřebitelů v roce 2007 ve srovnání s jejich vlastními žehličkami na vlasy. Spotřebitelé se shodli. Testu se neúčastnili spotřebitelé s odbarvenými vlasy.)
 • Žehlicí plochy ze zdokonalené keramiky napuštěné marockým arganovým olejem
 • Digitální displej
 • 9 teplotních nastavení od 150°C - 230°C
 • Rychlé zahřátí do 15 sekund
 • Plovoucí plochy pro dokonalý tlak na vlasy
 • Funkce Turbo Boost
 • Zámek teplotního nastavení
 • Automatické vypínání po 60 minutách
 • Uzamykatelné žehlicí plochy
 • Žáruvzdorné pouzdro
 • Celosvětové napětí
 • Otočný kabel

Žehlicí plochy ze zdokonalené keramiky
Kvalitně potažené plochy ze zdokonalené keramiky jsou napuštěné lehkou směsí mikro kondicionérů, které se aktivují teplem pro zachování lesku. Žehlicí plochy jsou napuštěné marockým arganovým olejem s vitaminem E, který je formulován tak, aby vlasy zůstaly lesklé a zdravé.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Žehlicí plocha Keramika
ano
Nastavitelná teplota mechanická regulace
Ne
Počet teplot 9
Max. teplota 230 °C
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.3 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 36.8 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací