Žehlička Philips Azur Performer Plus GC4526/20 modrá

Značka: Philips , Kategorie: Žehličky
Kód zboží: PHIGC452620

Napařování 50 g/min, parní ráz 210 g, žehlicí plocha T-ionicGlide, automatické bezpečnostní vypnutí + odvápňování, 2 600 W.

Zjistit dostupnost

Philips GC4526/20, modrá

Žehlení jistě nepatří mezi činnosti, jež si přejeme doma provozovat po návratu z práce. Ovšem nikdo se mu nevyhne a právě pro ty největší odpůrce této domácí činnosti je tu parní žehlička z řady Azur Performer Plus od společnosti Philips, se kterou bude život o něco jednodušší. Disponuje celou řadou praktických funkcí, jež vám usnadní žehlení a ušetří váš čas, který tak můžete věnovat daleko zábavnějším věcem.

Výkonný pomocník

Maximální příkon 2 600 W zajistí žehličce rychlý ohřev, se kterým nebudete muset na zahájení žehlení příliš dlouho čekat. Plynulý výstup páry činí 50 gramů za minutu a výrazně vám práci usnadní. Působením páry totiž dojde ke změkčení látky, a vy se tak nebudete muset při žehlení přemáhat. Na to nejméně poddajné oblečení můžete použít parní ráz o celkovém objemu 200 gramů. Žehlička je navíc díky žehlicí ploše T-ionic Glide extrémně šetrná i k těm nejchoulostivějším látkám a se špičkou Triple Presicion se dostanete prakticky kamkoliv. Nemusíte mít strach ani z vodního kamene – o ten se postará funkce Self-Clean a zabudovaná nádobka na vodní kámen.

Vodní kámen je již minulostí. Žehlička ho sama průběžně odstraňuje svou funkcí Self-Clean.

 

Rychlý ohřev

Času je vždy nedostatek a proto není potřeba jej ztrácet ani při žehlení. Tato žehlička ze série Azur Performer Plus se může pochlubit velmi vysokým příkonem 2 600 W, díky kterému se žehlička velmi rychle ohřívá a vy tak nebudete muset zbytečně čekat.

 

Párou proti záhybům

Na pomačkané látky přístroj působí stálou párou 50 g/min. S minimem úsilí proto zvládnete narovnat i odolné záhyby, aniž byste museli aktivovat parní ráz.

 

Zjemněte vaše prádlo

Ne vždy však takové množství páry dostačuje. Pokud budete potřebovat páru aplikovat jednorázově a koncentrovaněji, využijte parní ráz o síle 200 gramů. Zaručujeme vám, že před takovým množstvím už se neschová ani jeden záhyb.

 

Nádobka na vodní kámen

Největším strašákem všech domácích spotřebičů, jež nějakým způsobem operují s vodou, je vodní kámen, který může výrazně zkrátit životnost. Během žehlení se jeho zárodky usazují ve speciální nádobce, odkud jsou tito nevítaní hosté odstraněni za pomoci funkce Self-Clean.

 

Samočisticí funkce Self-Clean

Funkce Self-Clean v kombinaci se zabudovanou nádobkou na vodní kámen zajistí jeho precizní zachycení a zaručí tak dlouhodobý a bezproblémový chod žehličky.

 

Automatické řízení páry

Nyní se již nemusíte zdržovat neustálou regulací množství páry, abyste si neponičili vzácnou halenku nebo šaty. Před začátkem žehlení zvolte teplotu pro dané oděvy a žehlička poté sama upraví parní sílu pro zajištění těch nejlepších výsledků.

 

Dostanete se kamkoliv

V neposlední řadě mezi přednosti tohoto modelu patří špička žehlicí plochy, která zajistí to, že žehlení neunikne ani kousek látky. Triple Precision je ostrá špička a drážka na knoflíky, jež vám umožní vyžehlit i velmi špatně dostupné plochy na košilích a kalhotách.

 

Jednoduchá manipulace

Žehlení nepatří mezi ty nejoblíbenější činnosti, jež můžete doma provozovat a proto je potřeba si jej co nejvíce usnadnit. Odborníci z Philips mysleli na všechno a kladli důraz i na jednoduchou manipulaci s přístrojem. Té napomůže ergonomická rukojeť a nízká váha žehličky.

 

Bezpečnostní vypnutí

Pokud žehličku necháte delší dobu bez použití, sama se automaticky vypne, aby nespotřebovávala mnoho energie a eliminovala nebezpečí nehody. Proto se nemusíte strachovat, když ji omylem ve spěchu před odchodem do práce necháte jen tak položenou na žehlicím prkně.

 

Unikátní žehlicí plocha

Jednou z nejdůležitějších součástí, jež rozhoduje o celkové kvalitě žehličky, je beze sporu samotná žehlicí plocha. Tato žehlička je vybavena špičkovou 5hvězdičkovou plochou T-ionic Glide s integrovanou vrstvou oxidu titanu. Plocha tak skvěle klouže po oblečení a je odolná vůči nárazům a poškrábání.

Napařovací žehlička Philips AZUR Performer Plus

 • příkon 2600 W
 • žehlicí plocha T-ionicGlide
 • výstup páry na špičce žehlicí plochy
 • stálý výstup páry až 50 g/min
 • parní impuls 210 g/min
 • Auto Steam Control automaticky nastavuje intenzitu páry podle zvolené látky
 • ECO nastavení pro až 20% úsporu energie
 • vertikální napařování
 • velmi účinný systém odvápnění Built-in Calc Container
 • systém Self-Clean odstraní zbytky nečistot
 • systém Drip Stop zabraňuje tvoření skvrn
 • elektronické bezpečnostní vypínání
 • nádržka na vodu 300 ml s rychlým a snadným plněním
 • jemný rozprašovač
 • délka síťové šňůry 2,0 m
 • vývod síťové šňůry umožňující otáčení o 360° pro maximální svobodu pohybu
 • ergonomická měkká rukojeť
 • barva: modrá

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ žehličky napařovací s kabelem
Příkon 2600 W
Žehlicí plocha Speciální
Objem nádržky (na vodu) 300 ml
Výkon
210 g/min
50 g/min
Funkce
Ano
Ano
Ne
Ano
Funkce kropení Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.1 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 14.4 cm
Hmotnost balení 1.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu