Žehlička Philips SmoothCare GC3582/20 zelená

výprodej
Značka: Philips , Kategorie: Žehličky
Kód zboží: 1 472 675

Keramická žehlicí plocha, automatické bezpečnostní vypnutí, napařování 40g/min a parní ráz 170 g/min, funkce Calc clean, velká nádržka na vodu 400 ml.

Zjistit dostupnost

Napařovací žehlička, klasický pomocník v domácnosti

Žehlení rozhodně nepatří mezi oblíbené činnosti, ale se správným výběrem žehličky to už nemusí být až taková nuda. A navíc, kdo chce chodit do práce nebo do školy v pomačkaném oděvu?! Malý pomocník pro všední žehlení je dnes už standardní součástí každé domácnosti. S novou, výkonnou napařovací žehličkou Philips SmoothCare GC3582/20, která si hravě poradí s nepoddajnými košilemi i jemnými halenkami, se nepříjemné chvíle u tuny prádla změní v zábavu.
 

Alfou a omegou je především kvalitní žehlící plocha

Podstata kvalitní žehlicí plochy tkví zejména v tvrdosti jejího povrchu a odolnosti proti otěru. Philips SmoothCare disponuje SteamGlide keramickou žehlicí plochou EasyFlow. Povrch je nepřilnavý s množstvím parních otvorů. Tato kvalitní žehlicí deska umožňuje snadné klouzání plochy po látce s minimálním vypětím sil. Zaručí také, že se nepoškrábe ani při kontaktu s tvrdým knoflíkem nebo zipem a lze ji i jednoduše čistit.
 

Stálý parní výkon pro efektivní žehlení 

Napařovací žehlička Philips žehlí pomocí napařování. S trvalým výstupem páry až 40 g/min. vám zaručí dokonalé množství páry pro snadné a efektivní vyžehlení nepoddajného prádla. Pokud využijete funkce parní ráz, která dokáže chvilkově navýšit parní výkon až na 170 g/min., bude vaše prádlo zbaveno i těch nejodolnějších záhybů. Parní ráz lze použít pro vertikální napařovaní, během chvilky vyhladí záclony nebo narovná šaty zavěšené přímo na ramínku.


Žehlete déle a pohodlně s velkým zásobníkem

Napařovací žehlička Philips SmoothCare o příkonu 2400 W je vyrobená v moderní designové zelené barvě. S délkou přívodní síťové šňůry 2 metry bude k zásuvce vždy blízko. Plnění vodou je rychlé a snadné. Tato žehlička má jednu z největších nádržek na vodu, které můžete u parních žehliček najít. XL nádržka o objemu 400 ml tak umožní delší a pohodlné žehlení s méně častým doplňováním vody.

Funkce Self Clean pro delší životnost

Pravidelná péče a čištění žehličky přispívá k tomu, aby sloužila, pokud možno, co nejdéle. Odvápňování je komfortní funkcí této napařovací žehličky, která prodlouží její životnost. Velmi účinný systém odvápnění Calc Clean si poradí s jejím největším nepřítelem, kterým je vodní kámen. Už není zapotřebí používat pouze destilovanou vodu jako dříve. Systém Self-Clean zbaví žehličku částeček vodního kamene, dalších usazenin a odstraní zbytky nečistot jednoduchým vypláchnutím.
 

Žehlete pohodlně a s lehkostí

Šikovná ergonomická rukojeť vám dobře padne do ruky, a pokud se žehlení věnujete až několik hodin týdně, tak s hmotností 1,9 kg se vám bude s žehličkou jednoduše manipulovat a práce vám půjde od ruky. Velká tlačítka a pohodlný posuvník páry jsou snadno dostupné na přední části rukojeti a dávají vám plnou kontrolu nad přístrojem. Standardní funkcí je také jemný rozprašovač, stačí jednoduše zmáčknout tlačítko „sprej“ a tryska nad špičkou žehličky začne prádlo kropit.
 

Další sofistikovaná funkce - Drip Stop

Stop skvrnám na prádle zařídí systém Drip Stop. Automaticky zabraňuje vytváření páry v případě, kdy je žehlička nastavena na nízkou teplotu, aby nedocházelo k odkapávání a stékání vody z otvorů v žehlicí desce. Funkce vám umožní žehlit jemné tkaniny bez obav ze skvrn od kapiček vody.
 

Automatické vypnutí pro vaši bezpečnost

Další praktickou funkcí, kterou je žehlička SmoothCare vybavena, je elektronické bezpečnostní vypínání. Může vás tak ochránit před nežádoucím vzplanutím žehleného prádla. Nemusíte po odběhnutí od práce přemýšlet, jestli jste žehličku vypnuli nebo jestli ji nepřevrhl váš domácí mazlíček. Není důvod panikařit! Pokud je delší dobu nečinná, ať již ve vodorovné nebo svislé poloze, tak s touto funkcí se sama automaticky vypne, aniž by došlo k odpojení od elektrické sítě.

Napařovací žehlička Philips SmoothCare

 • příkon 2400 W
 • žehlicí plocha SteamGlide Ceramic
 • výstup páry na špičce žehlicí plochy
 • stálý výstup páry až 40 g/min
 • parní impuls 170 g/min
 • kapacita nádržky na vodu 400 ml
 • ECO nastavení pro až 20% úsporu energie
 • vertikální napařování
 • velmi účinný systém odvápnění Calc clean
 • systém Self-Clean odstraní zbytky nečistot
 • systém Drip Stop zabraňuje tvoření skvrn
 • elektronické bezpečnostní vypínání
 • nádržka na vodu 400 ml s rychlým a snadným plněním
 • jemný rozprašovač
 • délka síťové šňůry 2,0 m
 • barva: zelená

Pohodlné žehlení

 • Systém zabraňující odkapávání v napařovací žehličce Philips umožňuje žehlení jemných tkanin při nižších teplotách bez obav ze skvrn od kapiček vody.
 • Pohodlné žehlení s méně častým doplňováním. Nádržka na vodu XL 400 ml umožňuje delší žehlení bez doplňování. Velká tlačítka a pohodlný posuvník páry jsou snadno dostupné a dávají vám plnou kontrolu.

Delší životnost

 • Díky funkci calc clean zbavíte žehličku Philips částeček vodního kamene jednoduchým vypláchnutím. Tím prodloužíte životnost žehličky.

Snadné odstranění přehybů

 • Napařovací žehlička Philips s trvalým výstupem páry až 40 g/min zaručuje dokonalé množství páry pro efektivní odstraňování záhybů
 • Keramická žehlicí plocha EasyFlow je odolná proti poškrábání, umožňuje snadné klouzání a lze ji lehce čistit.
 • Parní ráz až 170 g lze použít pro vertikální napařování a nejodolnější záhyby.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ žehličky napařovací s kabelem
Příkon 2400 W
Žehlicí plocha Keramika
Objem nádržky (na vodu) 400 ml
Výkon
170 g/min
40 g/min
Funkce
Ano
Ano
Ne
Ano
Funkce kropení Ano
Ano
Ne
Další parametry
Délka kabelu (text) 2 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.2 cm
Výška výrobku 13.6 cm
Hloubka výrobku 11.2 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.1 cm
Výška balení 14.1 cm
Hloubka balení 15.9 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu