Žehlička Sencor SSI 5421 TQ (416347)

Značka: Sencor , Kategorie: Žehličky
Kód zboží: SNRSSI5421TQ

Napařovací žehlička

* příkon 2 200 W • plynulá regulace teploty • keramická žehlicí plocha • 260ml zásobník na vodu • 190cm napájecí kabel • vodní sprej

Sencor SSI 5421...

Naše cena s DPH:

399

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

SENCOR SSI 5421 TQ, modrá


S parní žehličkou SENCOR SSI 5421 TQ nešlápnete vedle. Model je perfektní volbou při zohlednění ceny a výkonu. Najdete zde bohatou nabídku funkcí, pomocí kterých žehlička narovná i odolné záhyby, ale zároveň šetrně pečuje o tkaniny, aby nehrozilo jejich poškození. Na horní straně najdete tlačítko pro kropení, které vám látku změkčí, aby byla poddajnější a mohli jste ji narovnat jediným tahem keramické žehlicí plochy. Na extra odolné záhyby použijte extra silný parní ráz 90 g/min. Žehlička se sama dokáže vyčistit, aby se uvnitř neusazoval vodní kámen, který by snižoval kvalitu výstupu páry a mohl na oblečení zanechávat stopy.


 


Klíčové vlastnosti:


  • Keramická plocha hladce klouže po každé tkanině
  • Funkce Drip-Stop brání odkapávání kapek na oblečení
  • Funkce samočištění zamezuje usazování vodního kamene
  • Na extra odolné záhyby použijte parní ráz 90 g/min
  • Snadné a pohodlné plnění přes široké hrdlo

Parní žehlička zanechá vaše prádlo svěží, čisté a dokonale narovnané bez jediného záhybu.

 


Flexibilní kabel


Napájecí kabel s délkou 165 cm umožňuje komfortní manipulaci se žehličkou i na větší ploše. To přijde vhod například při žehlení velkých kusů prádla, jako jsou prostěradla nebo závěsy, ale oceníte jej také v případě, že máte zásuvku dál od místa žehlení. Celý kabel je navíc opletený textilní izolací. Ta se na rozdíl od běžné gumové neláme a zaručuje dlouhou životnost.


 
 


Snadné plnění


Součástí žehličky je nádržka na vodu s objemem 260 ml. Tu můžete naplnit pohodlně z kohoutku přes široké hrdlo, nebo lze použít dodávanou plnící nádobku. Nádrž je průhledná, takže při žehlení vždy víte, kolik vody uvnitř zbývá a kdy již je potřeba vodu doplnit, aby žehlička stále produkovala stabilní výstup páry pro výborné výsledky.


 
 


Parní ráz


K běžnému žehlení poddajných materiálů poslouží stabilní výstup páry 20 g/min. Pokud se však snažíte vypořádat s extra tuhými látkami a odolnými záhyby, aktivujte parní ráz 90 g/min. S ním žehlička zaručeně odstraní i ty nejodolnější nerovnosti a zanechá prádlo rovné jako prkno.


Napařovací žehlička

  • příkon 2 200 W • plynulá regulace teploty • keramická žehlicí plocha • 260ml zásobník na vodu • 190cm napájecí kabel • vodní sprej

Sencor SSI 5421 TQ, modráSencor SSI 5421 TQ, modrá
Pro uživatele hledající žehličku nabízející optimální poměr ceny a výkonu připravila známá česká společnost Sencor tento napařovací model. Dostupná cena ale neznamená nedostatek funkcí a tak zde najdeme všechny prvky, které bychom od zařízení této kategorie čekali. Jedná se o plynulou regulaci teploty, která umožňuje bezpečně žehlit rozdílné typy látek tak, aby nehrozilo jejich poškození. Není tak problém šetrně žehlit ani velmi jemné látky, jakými je například hedvábí nebo polyester. Dalším šikovným prvkem je tlačítko pro vodní poprašek, díky němuž si můžete navlhčit prádlo v oblasti před žehlicí plochou a usnadnit tak žehlení tuhých látek. Potěší i možnost parního rázu. Ten dokáže pomocí jednorázového vypuštění většího množství páry narovnat všechna ohnutá vlákna a umožní tak dokonalé vyžehlení.

Snadná manipulace
Napájecí kabel této žehličky měří 165 cm a umožňuje tak komfortní manipulaci se žehličkou i na větší ploše. To přijde vhod například při žehlení velkých kusů prádla, jako jsou prostěradla nebo závěsy, ale oceníte to také v případě, že máte zásuvku dál od místa žehlení. Celý kabel je navíc opleten textilní izolací. Ta se na rozdíl od běžné gumové nemá snahu lámat a zaručuje dlouhou životnost.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 416347
Obecné informace
Typ žehličky napařovací s kabelem
2200 W
Žehlicí plocha keramika
Objem nádržky (na vodu) 260 ml
Výkon
90 g/min.
20 g/min.
Funkce
Ano
Ano
Ano
Ne
Funkce kropení Ano
Ne
Další parametry
1.9 m
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 29.0 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 12.3 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.7 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 15.8 cm
Hmotnost balení 1.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu