Zesilovač Denon PMA-600NE černý

Značka: Denon , Kategorie: Zesilovače
Kód zboží: DENPMA600NE

Integrovaný zesilovač 2.0, výkon 2x 70 W, Bluetooth, AHC obvody zesilovače, 2x optický vstup, 192kHz/24bit D/A převodník, analogový mód MM gramo předzesilovač, výstup pro subwoofer

Zjistit dostupnost

Denon PMA-600NEDenon PMA-600NE, černá


Hodláte si doma vytvořit pokročilou Hi-Fi sestavu, která by vám přinesla dokonale vyladěný zvuk? Pokud ano, doporučujeme vám začít špičkovým zesilovačem Denon PMA-600NE. Toto moderní audio zařízení vám díky AHC single-push-pull obvodům zprostředkuje perfektní zvuk vysokých tónů i basů. Důmyslně vytvořená konstrukce zesilovače se navíc postará o to, aby byla cesta, kterou musí urazit zvukový signál, vždycky co možná nejkratší. Při přechodu zvuku z přehrávače přes zesilovač do reproduktorů tak nedochází k žádnému výraznému zkreslení, takže si užijete poslech v plné kvalitě. Tu navíc ještě umocní antivibrační design tohoto zesilovače a také jeho napájecí transformátor s odděleným vinutím pro zvukové/řídicí obvody.


Výkon zesilovače činí 70 W na kanál, a tak vás čeká mohutné zvukové podání, které bude potěchou pro váš sluch. Potrpíte-li si na zesílený zvuk basových linek, můžete navíc k přístroji připojit i externí subwoofer (v zesilovači je pro něj připraven speciální výstup).Se zesilovačem Denon PMA-600NE se váš obývák brzy promění v perfektně ozvučený sál.

D/A převodník


K výbavě tohoto zesilovače patří i D/A převodník (192 kHz / 24 bit), díky němuž si dosyta vychutnáte i poslech digitálních formátů hudby. Zařízení totiž vaše oblíbené skladby převede do analogové podoby, čímž jim navrátí jejich původní surovou kvalitu. Zesilovač navíc nabízí i speciální analogový mód, který potlačí veškeré digitální funkce přístroje, čímž zamezí vzniku nežádoucích šumů.


Denon PMA-600NE
 


Streamujte muziku z telefonu


Neopomenutelnou výhodu tohoto zesilovače představuje i podpora bezdrátové technologie Bluetooth. Díky ní můžete do přístroje streamovat hudbu, kterou máte uloženou v chytrém mobilním telefonu či jiném kompatibilním přístroji.


Denon PMA-600NE
 


Pro příznivce klasických vinylů


Zesilovač Denon PMA-600NE je vybaven i výstupem pro gramofon a také speciálním MM předzesilovačem. V luxusní kvalitě tak můžete poslouchat i hudbu z klasických vinylových desek.


Denon PMA-600NE
 


Dvojice optických vstupů


Konektorová výbava zesilovače Denon PMA-600NE zahrnuje i 2 digitální optické vstupy, které můžete využít pro připojení televize či jiných digitálních zdrojů. Ať už zesilovač spojíte s jakýmkoliv zařízením, vždy se dočkáte špičkového zvukového podání. Zesilovač totiž přijímaný signál vždy nejprve vylepší a poté teprve pošle dál do reproduktorů.


Denon PMA-600NE

Integrovaný zesilovač s výkonem 70 W na kanál a podporou Bluetooth
Je přímo navržen pro aspirující hudební nadšence. Denon PMA-600NE je dokonalou volbou pro ty, kdo si právě budují svůj první 2kanálový Hi-Fi systém.
PMA-600NE umožňuje nejživější a emočně bohatou reprodukci vinylů nebo skladeb ve vysokém rozlišení díky digitálním vstupům a vestavěnému gramofonovému ekvalizéru. Pokud chcete poslouchat téměř neomezené množství oblíbených skladeb, máte k dispozici bezdrátové streamování přes Bluetooth. Od nejhlubších basů až po detailní výšky – užijte si oblíbené skladby ve vysokém rozlišení díky 192kHz/24bit D/A převodníku.
S výkonem 70 W na kanál (4ohm, 1kHz, THD: 0.7%), zásobí PMA-600NE vaše reproduktory dostatkem výkonu pro dokonalý zvuk. PMA-600NE můžete propojit s dalšími oblíbenými komponenty díky přítomnosti dvou optických a jednoho koaxiálního digitálního vstupu.
Integrovaný zesilovač Denon PMA-600NE vám nabídne výjimečnou kvalitu zvuku, která vyvažuje výkon a hudební detailnost. To vše díky použité technologii Denon Advanced High Current (AHC) single-push-pull pro obvody zesilovače.

Vysoce výkonný 70 W integrovaný zesilovač
Napojte své reproduktory výkonem z nového integrovaného zesilovače Denon PMA-600NE. Navržen na základech pozoruhodné technologie zesilovačů Denon. PMA-600NE dosahuje výkonu 70 W na kanál (4ohm, 1kHz, THD 0.7%). Tento integrovaný zesilovač nabízí kompatibilitu s nejširším spektrem typů reproduktorů a impedance při zachování provozní stability.

Věrnost zvuku postavená na pečlivě vybraných součástkách
Díky naši více jak 100leté historii v oblasti konstruování špičkových audio komponentů, se můžete spolehnout, že vaše Denon produkty prošli náročné testování, aby Vám zajistili prvotřídní zážitek z poslechu. Celkový vzhled, kvalita zvuku a soulad designu PMA-600NE a jeho Hi-Fi součástek jsou navrženy tak, aby vydrželi sloužit po dlouhá léta.

Podpora Bluetooth a digitální konektivita
Obohaťte své Hudební zážitky o téměř neomezené další zdroje. Spárujte si PMA-600NE s chytrým telefonem nebo s počítačem přes Bluetooth, a poslouchejte svou oblíbenou hudbu bezdrátově. Pokud si chcete užít výjimečný zvukový zážitek s použitím vestavěného D/A převodníku, připojte k PMA-600NE vaši televizi, mediální přehrávač, počítač nebo různé další digitální zdroje přes optické nebo koaxiální vstupy.

Optické a koaxiální digitální vstupy
PMA-600NE má dva optické vstupy a jeden koaxiální vstup, které podporují PCM signály až do 192 kHz/24 bit. Tyto digitální vstupy pomáhají vylepšit kvalitu zvuku z vaší televize, Blu-ray přehrávače, mediálních přehrávačů a dalších zařízení. Můžete je použít také, když chcete do PMA-600NE dostat zvuk ve vysokém rozlišení z počítače.

Analogový mód
Analogový mód umožňuje PMA-600NE fungovat jako čistě analogový zesilovač, vyřazující z provozu jak koaxiální, tak optické digitální vstupy zatím co posloucháte hudbu z analogového zdroje. Zapnutím Analogového módu vypnete napájení přesně určené digitální napájecí sekce a pozastavíte provoz vstupních digitálních obvodů, čímž se zamezí jakémukoliv nežádoucímu vysokofrekvenčnímu rušení analogové sekce PMA-600NE. Užijte si své oblíbené skladby z analogových zdrojů v nepoznané čistotě a detailní reprodukci.

MM Gramo ekvalizér
PMA-600NE má v sobě vestavěný gramofonový předzesilovač, který podporuje přehrávání zvuku z gramofonů s MM vložkou. Má vysoký zisk a na rozdíl od jiných typů obvodových desek, kde vznikají signálové smyčky, je tento řešený jednoduše a přímočaře, takže gramofonový předzesilovač PMA-600NE zvuk výrazně zlepšuje.

Hlavní transformátor s odděleným vinutím
Pro eliminaci vzájemného rušení a zachování výjimečné kvality zvuku, má hlavní transformátor PMA-600NE oddělené vinutí zvlášť pro audio obvody a zvlášť pro řídící obvody. Použitý mikro-procesor má funkci Stop Mód díky které je zvuk ještě více vylepšen při samotném poslechu.

Stop Mód mikro-procesoru
Mikro-procesor integrovaného zesilovače PMA-600NE má funkci Stop Mód, která automaticky ukončí všechny aktuálně běžící operace mikro-procesoru, pokud nejsou aktuálně potřebné pro přehrávání hudby. Pozastavením oscilace hodin mikro-procesoru v době poslechu je audio signál chráněný před vnějším rušením čím se kvalita zvuku výrazně zlepšuje.

Unikátní architektura – Signal Level Divided (SLDC)
SLDC architektura šasi audio obvodů, vyvinutá firmou Denon, se používá pro zajištění věrného zesílení a přenosu choulostivých hudebních signálů do reproduktorů tak, aby byli zachyceny i ty nejjemnější hudební detaily. Příkladnou kvalitu zvuku si tak vychutnáte teď už pokaždé.

Více jak 100 let leader v audio technologiích
Firma Denon, založena v roce 1910, má bohaté zkušenosti s tím, jak být „Prvními“ v oblasti audio technologií – od prvního Japonského výrobce audio elektroniky, až po výrobu prvního komerčně prodávaného CD přehrávače a světově prvního AV přijímače schopného pracovat s Dolby Atmos. Toto soustředěné investování do oblasti výzkumu a vývoje zabezpečuje, že jsme schopni našim zákazníkům přinášet vždy ty nejnovější technologie a dopřát jim tak nejvyšší kvalitu při každém poslechu.

OBSAH BALENÍ:
Zesilovač
Rychlý průvodce spuštěním / bezpečnostní instrukce
Dálkové ovládání + baterie AAA

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Typ přístroje
Typ zesilovač
Výstupní výkon
140 W
Tuner
bez tuneru
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
Vstupy a výstupy
Ne
4
2
Koaxiální vstupy 1
Ne
Ano
Ne
Ne
1
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ne
Doplňující vlastnosti
Ne
Ne
Ano
Specifické funkce 192kHz/24bit D/A převodník, Analog režim, MM gramo předzesilovač, výstup na subwoofer
Označení BT připojení PMA600NEBKE2
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.4 cm
Výška výrobku 12.1 cm
Hloubka výrobku 30.8 cm
Hmotnost výrobku 6.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 37.0 cm
Výška balení 20.7 cm
Hloubka balení 52.0 cm
Hmotnost balení 8.1 kg
Více informací Méně informací