Zesilovač MARANTZ PM6006 stříbrný/zlatý

Značka: MARANTZ , Kategorie: Zesilovače
Kód zboží: MTZ447286

Stereofonní integrovaný zesilovač s plně odstíněným převodníkem Cirrus Logic CS4398 24/192, 2 x 45W/8Ohm RMS. Předzesilovač linkového výstupu HDAM-SA2

Zjistit dostupnost

Marantz PM6006-N1SG, stříbrná


Skvěle vybavený zesilovač známého výrobce Marantz nesmí chybět v domácnosti žádného pravého audiofila. Umožňuje totiž přehrávat hudbu z nejrozličnějších zdrojů v naprosto špičkové kvalitě a bez nutnosti náročného uživatelského ladění. Poskytovaný výstupní výkon činí v závislosti na RMS buď 2× 60 W nebo 2× 45 W, což je opravdu dostatek i pro náročné audio systémy. Díky preciznímu dílenskému zpracování, důslednému odclonění kritických částí a profesionální technologii HDAM dokáže přístroj nabídnou vyrovnanou a technicky dokonalou širokopásmovou odezvu.


Univerzální spojení


Zesilovač dokáže přijímat analogový i digitální signál, takže je do něj možno připojit snad každý myslitelný hudební zdroj v domácnosti. K dispozici je čtveřice klasických linkových analogových konektorů, phono vstup vhodný pro gramofony, dvojice digitálních optických vstupů a jeden digitální koaxiální vstup. Pro spojení s reproduktory jsou určeny pozlacené konektory přehledně rozdělené dle impedance. Specialitou je výstupní konektor pro rekordér, díky němuž můžete zvuk i zaznamenávat. Samozřejmostí je sluchátkový výstup pro diskrétní poslech. Hudbu můžete kromě široké palety zmiňovaných vstupů do přehrávače dostat také přímo z optických disků, model je totiž vybaven integrovaným CD přehrávačem.


Snadné ovládání


Přední straně přístroje dominují dva velké otočné voliče. Levý slouží k přepínání mezi jednotlivými vstupy, zatímco pravý využijete k regulaci hlasitosti. O zvoleném vstupu informuje decentní modrá kontrolka „putující“ po panelu s označením zdrojů. Kromě těchto ovládacích prvků si je možno povšimnout ještě trojice menších voličů pro úpravu zvukových charakteristik a nechybí samozřejmě ani hlavní vypínač a tlačítka doplňkových funkcí. Všechny zmiňované prvky lze ovládat ale i z pohodlí gauče pomocí dodávaného dálkového ovladače.


» Stereofonní integrovaný zesilovač s plně odstíněným převodníkem Cirrus Logic CS4398 24/192
» 2 x 45 W/8Ohm RMS
» Předzesilovač linkového výstupu HDAM-SA2
» Analogové vstupy: 1x RCA Phono MM, 4x linkový RCA
» Digitální vstupy: 1x koaxiální, 2x Toslink. Výstupy: 1x TAPE, 1x sluchátkový, reprosoustavy A-B, regulace basů/výšek/vyvážení kanálů
» Režim Loudness a Source Direct
» Dva páry celokovových zlacených šroubovacích reproterminálů, hmotnost 7.6 kg

PM6006 je dalším následníkem obecně velmi dobře hodnoceného PM6005. Všechny přednosti jako absence integrovaných obvodů a namísto toho využití samostatných součátek.
PM6006 je upravený ve smyslu zvládnutí větších proudů v sekci zesilovače, díky čemu je možné lépe výstupný signál lépe ladit. Tento skvělý zesilovač můžete připojit k široké škále digitálních zdrojů a využít tak vestavěný 24bit/192kHz CS4398 DAC a užívat si neuvěřitelné výkony tohoto zařízení.

Přístroj dále obsahuje 2 optické a jeden koaxiání digitální vstup(o jednu optiku více než PM6005), celá digitální secke je v zesilovači pečlivě stíněná tak, aby nemohla ovlivnit analogový signál. Nezměněné zůstaly analogové vstupy, celkem pětice včetně Phono, dva páry zlacených reproduktorových výstupů a dálkový ovladač.

Nižší impedance stíněného toroidního trafa spolu s vybíranými součástkami a unikátním řešením HDAM pomáhají opět o kousek vylepšit legendární zvuk Marantz.
Geny se prostě nezapřou.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Typ přístroje
Typ zesilovač
Výstupní výkon
120 W
Tuner
bez tuneru
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
Vstupy a výstupy
Ne
2
Koaxiální vstupy 1
5
Ne
Ne
Ne
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ano
1
Doplňující vlastnosti
Ne
Ne
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 44.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 37.0 cm
Hmotnost výrobku 7.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 52.0 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 43.0 cm
Hmotnost balení 9.0 kg
Více informací Méně informací