Zesilovač Pioneer A-10AE stříbrný

Značka: Pioneer , Kategorie: Zesilovače
Kód zboží: PNRA10AES

Integrovaný zesilovač, výkon 2x 50 W, funkce Direct, MM phono vstup, izolovaný napájecí zdroj, nastavení tónů (basy/výšky; vyvážení), automatický pohotovostní režim

Zjistit dostupnost

Pioneer A-10AE, stříbrnáPioneer A-10AE, stříbrná


Přivítejte ve svém obývacím pokoji špičkový zvuk, který nadchne i ten nejcitlivější sluch. S vyspělým zesilovačem Pioneer A-10AE si můžete pouštět svou oblíbenou muziku v opravdu nadstandardní kvalitě. Jde totiž o přístroj, jehož každičká součástka plní jediný, ale zato nesmírně důležitý úkol – zprostředkovat vám perfektní čistotu všech reprodukovaných tónů.


Zvukové vstupy přístroje jsou pozlacené, což zaručuje dokonale plynulý přenos signálu. Zařízení je vybaveno ocelovým šasi, umožňuje připojení jedné sady reproduktorů a vyniká i svým elegantním designem. A určitě vás potěší i podporou Hi-Res audia (zvuku ve vysokém rozlišení). Tento zesilovač zkrátka vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších hudebních znalců a audiofilů.


Vaše milovaná muzika si zaslouží tu nejlepší péči. Tento zesilovač ji bude doslova hýčkat.

 


Pioneer A-10AEZapomeňte na zkreslení


Zásluhou designu Direct Energy se přenos zvuku ze zesilovače do reproduktorů realizuje zcela bezdrátově. Výsledkem toho je vysoký poměr signálu k šumu a hlavně nesmírně nízká míra zkreslení. Můžete se tak těšit na perfektně realistický zvuk, jehož čistota vás nepřestane překvapovat.


Pioneer A-10AE, černá


Izolované komponenty


Zesilovač, předzesilovač i jednotlivé ovladače jsou od sebe odděleny, díky čemuž se vzájemně neruší. Nedochází tak k nežádoucímu prolínání šumů. Izolátory stojatého vlnění navíc eliminují vnitřní chvění a konektory z nemagnetických materiálů zase  přispívají k ještě čistšímu přenosu zvukového signálu. 


 


Pioneer A-10AE, černá


Ke slovu se dostane i váš gramofon


Oprašte svou sbírku elpíček a vychutnejte si jejich zvuk v jedinečné kvalitě. Zesilovač Pioneer A-10AE vám to umožní díky integrovanému phono vstupu s MM přenoskou. Tuhle vychytávku rozhodně není radno podceňovat, protože vinylové desky se zase dostávají do módy.


Pioneer A-10AE, černá


Auto Standby


Přístroj disponuje funkcí automatického přepínání do pohotovostního režimu. Do něj sám přejde po 20minutové nečinnosti. Když tedy někdy zapomenete zesilovač vypnout, vůbec nic se neděje. 


Pioneer A-10AE, černá


 


Užijte si hudbu v soukromí


Díky sluchátkovému konektoru si můžete svou oblíbenou muziku dosyta vychutnat i v soukromí. Při poslechu vás nebude nikdo a nic rušit.

Integrovaný zesilovač A-10AE je založen na konceptu Pioneer Direct Energy Design, kdy dosahuje vysokého poměru S/N a ohromujícího zvukové pole, s bohatě realistickým projevem. Může se pochlubit funkcemi a vlastnostmi, jako izolovaný napájecí zdroj, funkce Direct a MM phono vstup - to vše a mnohem víc umožňuje vychutnat si ostrý a čistý zvuk, blízký originálnímu zdroji.

ZESÍLENÍ DIRECT ENERGY
Konstrukce Pioneer Direct Energy je založena na konceptu Direct Energy Concept - bezeztrátový přenos výkonu ze zesilovače do reproduktorů. Díky této filozofii jsou nejnovější integrované zesilovače vybaveny optimalizovanými bloky napájecích / výstupních obvodů, stejně jako rozložením součástí s cílem dosáhnout ještě čistšího zvuku s nižším zkreslením. Výsledkem je vynikající přenos signálu a vysoký poměr S/N. Integrované zesilovače Pioneer dosahují vynikající výkonnosti a skvělého muzikálního projevu.

IZOLOVANÝ ZDROJ NAPÁJENÍ
Vinutí pro výkonový zesilovač, předzesilovač a ovladače jsou od sebe uvnitř výkonového transformátoru odděleny, aby se zabránilo vzájemné interferenci šumu.

FUNKCE DIRECT
Zesilovač A-10AE je vybaven funkcí Direct, která překlenuje další obvody, s výjimkou hlasitosti, což zaručuje zážitek z puristicky čistého zvuku a poslechu - ideální pro hudební obsah. Tato funkce není jen jednoduché přepnutí, ale vše je jemně vyladěno pro zvýšení muzikálního projevu.

IZOLÁTORY STOJATÉHO VLNĚNÍ
Aby se zabránilo rezonanci dutin, zesilovač je vybaven izolátory stojatého vlnění, které mají speciální tvar bez vnitřních paralelních stran. Díky tomu je lokalizace zvuku, tón a škála zvuků čistší a jasnější a zároveň to přispívá k plynulejšímu přechodu mezi kanály a k rychlejší a lepší odezvě na zvuk.

NEMAGNETICKÝ MATERIÁL TERMINÁLŮ
Pro terminály reproduktorů je použit nemagnetický materiál, který je méně náchylný k vnějšímu šumu a který přenáší signály do reproduktorů ve vysoké čistotě.

VSTUP PHONO (MM)
Zesilovač A-10AE je vybaven vstupním Phono konektorem (MM), takže lze připojit gramofon a užít si poslech kvalitního zvuku klasických vinylových desek.

AUTOMATICKÝ POHOTOVOSTNÍ REŽIM
Integrovaný zesilovač se po 20 minutách automaticky přepne do pohotovostního režimu, pokud není na vstupu signál nebo není ovládán.

  • Design Direct Energy
  • Konstrukce Clean Ground
  • Izolované napájecí obvody
  • Funkce Direct
  • Nastavení tónů (basy/výšky)
  • Nastavení vyvážení
  • Hlasitost
  • 1,6 mm silné ocelové šasi
  • Automatický pohotovostní režim

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

50W+50W (20Hz-20kHz,THD0.9%, 4 ohmy, 2ch Driven)
30W+30W (20Hz-20kHz,THD0.7%, 8 ohmy, 2ch Driven)
Garantovaná impedance reproduktorů (2 reproduktory): 4-16 ohmů
Frekvenční odezva: 10 Hz-100 kHz + 1 dB/-3 dB
Poměr signálu k šumu (IHF-A) 103 dB (LINE In, SP Out), 78 dB (PHONO In, SP Out)
Požadavky na napájení: AC 220-230 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie: 130 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,2 W
Rozměry (W x H x D): 435 x 129 x 323 mm
Váha: 6,8 kg

PŘIPOJENÍ:
Analogové zvukové vstupy: PHONO (MM), CD/SACD, LINE 1, LINE 2, LINE 3
Analogový audio výstup: LINE OUT
Výstupy telefonů

Záruka 24 měsíců
Typ přístroje
Typ zesilovač
Výstupní výkon
100 W
Tuner
bez tuneru
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
Vstupy a výstupy
Ne
4
Ne
Ne
Ne
Ne
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ne
1
Doplňující vlastnosti
Ne
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 12.9 cm
Hloubka výrobku 32.3 cm
Hmotnost výrobku 6.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.0 cm
Výška balení 22.0 cm
Hloubka balení 51.0 cm
Hmotnost balení 8.4 kg
Více informací Méně informací