Zesilovač Pioneer A-40AE stříbrný

Značka: Pioneer , Kategorie: Zesilovače
Kód zboží: PNRA40AES

Oceněno EISA, Integrovaný zesilovač, výkon 2x 60 W, nová konstrukce Direct Energy, digitální a phono MM vstup, D/A převodník, repro A + B, režim Power Amp Direct Mode, digitální vstupy

Zjistit dostupnost

Pioneer A-40AE, stříbrnáPioneer A-40AE, černá


Patříte mezi audiofily, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu každičkého tónu? Anebo prostě jen milujete muziku a chcete ji poslouchat v té nejvyšší kvalitě? Pokud jste po přečtení některé z předchozích otázek souhlasně pokývali hlavou, nyní ještě více zbystřete. Rádi bychom vám totiž představili moderní zesilovač Pioneer A-40AE – přístroj, který posune vaše zážitky z poslechu hudby o další stupeň výš.


Jde o cenově dostupné zařízení, které bylo slavnostně vyvinuto na počest 80. výročí založení společnosti Pioneer, jež je renomovaným výrobcem spolehlivých audio přístrojů.


Zesilovač umožňuje připojení až dvou párů reproduktorů. V jeho výbavě nechybí 5 linkových vstupů a dále ani vstup pro gramofon s přenoskou moving magnet či vestavěný D/A převodník. Samozřejmostí je pak také kompatibilní dálkový ovladač, který je součástí základního balení. Zkrátka je tady vše, co takový nadšenec do audia požaduje.


Dopřejte si zvuk v takové podobě, jakou zamýšlel sám interpret.

Čistý realistický zvuk


Zásluhou inovativního designu Direct Energy vyniká tento zesilovač perfektním poměrem signálu k šumu. Kromě toho je také vybaven izolovaným napájením, speciálně konstruovanými velkými kondenzátory či předním panelem z hliníku. Všechny tyto komponenty se zde starají o realistický zvuk, který není rušen žádnými nadbytečnými šumy.


Zesilovač Pioneer A-40AE, stříbrná
 


Bez magnetického rušení


Konektory, do nichž se zapojují reproduktory, jsou v případě zesilovače Pioneer A-40AE vyrobeny z nemagnetického materiálu. Díky tomu jsou méně citlivé na vnější šumy, což přispívá k čistotě přenášeného zvuku.


Pioneer A-40AE
 


Vinyl se vrací


Gramofonové desky už dávno nejsou žádné retro. Vinyl je totiž zase v kurzu, takže oprašte svou sbírku elpíček – tentokrát si jejich poslech užijete opravdu naplno. Svůj gramofon totiž můžete pomocí phono vstupu s MM přenoskou jednoduše připojit k zesilovači.


Zesilovač Pioneer A-40AE
 


Dopřeje vám i trochu soukromí


Díky integrovanému sluchátkovému výstupu si můžete svou oblíbenou muziku v klidu vychutnat i v absolutním soukromí. Při poslechu vás tak nebude nikdo rušit a vy zase nebudete obtěžovat své okolí.


Zesilovač Pioneer A-40AE, stříbrná
 


Zapadne do vaší Hi-Fi sestavy


Elegantní design zesilovače se postará o to, aby tento přístroj hezky zapadl mezi vaše další audio komponenty. Díky černé povrchové úpravě a hliníkovému přednímu panelu se prostě tento audio šperk bude ve vašem obývacím pokoji krásně vyjímat.


Zesilovač Pioneer A-40AE, stříbrná

OCENĚNÍ: EISA AWARD – Best Product 2018 - 2019 – Best Buy Amplifier
„Na oslavu 80. výročí odhalení společnosti Pioneer tento cenově dostupný integrovaný zesilovač, který přesahuje očekávání, díky lákavé kombinaci flexibility a hladkého zvuku. S pěti lineárními vstupy, phono s pohyblivým magnetem a vestavěným DAC bude A-40AE vytvářet srdce skvělého rozpočtového systému. Díky velkému napájecímu napájecímu napětí zesilovač Pioneer "Direct Energy" pohodlně pohání většinu reproduktorů a dělá to opravdu sladce. Zvukově zvučný, ale vyleštěný a přitažlivý zvuk přináší uspokojivé poslouchání a vytváří širokou zvukovou scénu, která se živí velkou dynamikou. Je to vynikající první krok na hi-fi žebříku."

POZNEJTE ZVUK NA NOVÉ ÚROVNI S NOVOU TECHNOLOGÍ PIONEER DIRECT ENERGY
Nejnovější integrovaný zesilovač Pioneer byl vyvinut na základě originálního konceptu Direct Energy Concept. Tento vysoce výkonný zesilovač obsahuje komponenty konstrukce Direct Energy, kdy je dosaženo vysokého poměru S/N, a ohromujícího a živoucího zvukové pole. Mezi další vítané vlastnosti a funkce patří izolovaný zdroj napájení, velké zakázkové kapacitory, funkce Direct, režim Power Amp Direct Mode, hliníkový ovladač hlasitosti a přední panel, a gramofonový vstup Phono MM pro milovníky klasiky. Integrovaný zesilovač Pioneer A-40AE tak poskytuje vše potřebné a umožní vám vychutnat si ostrý a čistý zvuk stejně tak, jak to zamýšleli tvůrci vaší oblíbené hudby.

KONSTRUKCE DIRECT ENERGY
Konstrukce Pioneer Direct Energy je založen na konceptu Direct Energy Concept - bezeztrátový přenos výkonu ze zesilovače do reproduktorů. V duchu této filozofie jsou nejnovější integrované zesilovače vybaveny optimalizovanými napájecími bloky / výstupními obvody, stejně jako optimalizovaným rozložením jednotlivých součástí. Výsledkem je vynikající přenos signálu a vysoký poměr S/N. Navíc, zesilovač A-40AE přebírá nově vyvinutou konstrukci Direct Energy Construction, která dodává zesilovači energii vrstvením samostatného podkladu pro co nejkratší možnou cestu přes napájecí vodiče. Důvodem je to, že vodiče mají vždy nějakou vlastní indukci a je pravděpodobné, že tím způsobí šum a další nežádoucí projevy. Díky této významné konstrukční změně mohou být ztráta signálu a možný vznik šumu dále redukovány, a současně to umožňuje produkovat zvuk se širokým zvukovým polem a jasným zvukovým obrazem.

IZOLOVANÝ NAPÁJECÍ ZDROJ
Vinutí pro výkonový zesilovač, předzesilovač a ovladače jsou uvnitř výkonového transformátoru vzájemně odděleny, aby se zabránilo vzájemným interferencím a šumu.

HLINÍKOVÝ OVLADAČ HLASITOSTI A PŘEDNÍ PANEL
Model A-40AE je vybaven hliníkovým ovladačem hlasitosti, což mu dodává solidní vzhled i styl. Vysoce kvalitní, hliníkový přední panel doplňuje skvělý zvukový zážitek o nádech vizuální elegance.

NEMAGNETICKÉ MATERIÁLY REPRODUKTOROVÝCH TERMINÁLŮ
Terminály reproduktorů neobsahují magnetický materiál, takže jsou méně náchylné k vnějšímu šumu a signály do reproduktorů přenášejí ve vysoké čistotě. Model A-40AE obsahuje dvě sady reproduktorových výstupů (A, B), které lze použít jednotlivě nebo paralelně, stejně transparentní, vysoce kvalitní reproduktorové terminály pro spolehlivé připojení.

PHONO (MM) VSTUP
Model A-40AE je vybaven phono vstupem (MM), který umožňuje připojit gramofon a vychutnat si tak kvalitní zvuk klasických vinylů.

DIGITÁLNÍ VSTUPY
Optické a koaxiální digitální vstupy umožňují připojit televizor nebo audio přehrávač a užívat si zvuk v nejvyšší kvalitě. Model A-40AE podporuje také Hi-Res Audio a dokáže zpracovat zvuk se vzorkovací frekvencí až 192 kHz.

EXKLUZIVNÍ ELEKTROLYTICKÉ KAPACITORY PIONEER
Hlavní kapacitor, který určuje kvalitu zvuku zesilovače, byl vyvinut ve spolupráci se společností ELNA. Logo Pioneer na jeho povrchu jasně dokazuje, že jde o exkluzivní a puristický audio kapacitor.

FUNKCE DIRECT
Integrovaný zesilovač Pioneer A-40AE je vybaven funkcí Direct, která kromě hlasitosti překlenuje (bypass) další obvody, čímž u hudebního obsahu dokáže nabídnout puristický poslechový zážitek. Tato funkce není pouze o jednoduchém přepínání, ale vše je jemně vyladěno s cílem zvýšit muzikálnost.

Funkce

 • Konstrukce Direct Energy
 • Konstrukce čistého uzemnění
 • Izolované napájecí obvody
 • D/A převodník Wolfson 192 kHz/24 bit
 • Zakázkové kapacitory ELNA
 • Podpora Hi-Res Audio
 • Funkce Direct
 • Režim Power Amp Direct Mode
 • Reproduktory A + B
 • Ovladače tónů (basy/výšky)
 • Ovladač vyvážení
 • Loudness
 • Hliníkový ovladač hlasitosti
 • Hliníkový přední panel
 • Robustní ocelové šasi 1,6 mm
 • Izolátory proti stojatým vlnám
 • Automatický pohotovostní režim

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • 60 W + 60 W (20 Hz-20 kHz, THD 0.5 %, 4 ohmy, 2ch řízené)
 • 30 W + 30 W (20 Hz-20 kHz, THD 0.4 %, 8 ohmů, 2ch řízené)
 • Garantovaná impedance reproduktorů (2 sady reproduktorových terminálů): 4 až 16 ohmů (A nebo B, Bi-Wiring), 8 až 32 ohmů (A+B)
 • Frekvenční odezva: 10 Hz-100 kHz, +1 dB /-3 dB
 • Poměr signál/šum (IHF-A) 106 dB (LINE In, SP Out), 81 dB (PHONO In, SP Out)
 • Požadavky na napájení: AC 220-230 V, 50/60 Hz
 • Příkon: 150 W
 • Příkon v pohotovostním režimu: 0,2 W
 • Rozměry (Š x V x H): 435 x 129 x 323 mm
 • Hmotnost: 8,2 kg

OBSAH BALENÍ:

dálkové ovládání včetně baterií
napájecí kabel

Záruka 24 měsíců
Typ přístroje
Typ zesilovač
Výstupní výkon
240 W
Tuner
bez tuneru
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
Vstupy a výstupy
Ne
1
Koaxiální vstupy 1
5
Ne
Ne
Ne
Ne
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ano
1
Doplňující vlastnosti
Ne
Ne
Ano
Specifické funkce D/A převodník Wolfson 192 kHz/24-bit
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 12.9 cm
Hloubka výrobku 32.3 cm
Hmotnost výrobku 8.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 43.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 51.0 cm
Hmotnost balení 9.7 kg
Více informací Méně informací