Zpátky do školy s Apple

Nový školní rok je pomalu tady. Jak se na něj nejlépe připravit? Třeba s produkty Apple, které vám pomohou k precizním studijním výsledkům díky svým nepřekonatelným funkcím.

Základním vybavením každého jablíčkáře je iPhone. Vždycky totiž máte jistotu, že získáte nadupaný smartphone s nepřekonatelným výkonem a skvělými aplikacemi. Navíc, pokud se kamarádíte s dalšími jablíčkáři, není nic lepšího, než si zdarma volat přes FaceTime nebo posílat iMessages.

Pořídit si můžete i iPad, se kterým díky Apple Pencil můžete kouzlit dokonalou grafiku, nebo si jenom tak hrát. A skvěle zvládá také multitasking. Prostě dokonalý přístroj pro náročného uživatele.

Při práci i ve škole určitě využijete i MacBook – a ať už si vyberete Air nebo Pro, nebo, oba vás nezklamou svou extradlouhou výdrží a rychlým procesorem. Seminárky se budou psát skoro samy!

Sportujete rádi? Je dobré se občas zvednout od práce. Navíc s hodinkami Apple Watch nemusíte jen sportovat. Přijmete s nimi i hovor, odpovíte na zprávu, nebo si přečtete nejnovější zprávy. Jestli ale potřebujete jednoduše vypnout, zapněte si televizi! Doporučujeme pořídit si k ní systém Apple TV. Užijete si s ním filmy, seriály, sportovní přenosy ale i hry.

A zapomenout byste neměli ani na doplňky. Vychutnejte si dokonale čistý zvuk se sluchátky Beats – ať už bezdrátovými, nebo se šňůrou.  Vyzkoušet můžete i další produkty, díky kterým si můžete své jablíčkové miláčky ještě více vytunit.

Vybavte se těmi nejlepšími studijními parťáky!

Platnost akce skončila