Zubní kartáček Oral-B PRO 770 Cross Action

Značka: Oral-B , Kategorie: Elektrické zubní kartáčky
Kód zboží: BRAPRO770

3D technologie, senzor tlaku, časovač, 2 x kartáčková koncovka.

Zjistit dostupnost

Oral-B PRO 770 Cross Action


Zpříjemněte si každodenní péči o zuby s nejpoužívanější značkou zubních kartáčků na světě – Oral-B. Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 770 Cross Action s 3D technologií čištění zubů se spolehlivě postará o váš chrup a odstranío 100 % více zubního plaku, než byste čekali od klasického manuálního kartáčku. Tento oscilačně-rotační pomocník je skvělou volbou pro každého, kdo touží mít zdravější dásně a bělejší zuby. Čistit zuby po dobu 2 minut je doporučeno zubními lékaři, proto je zubní kartáček Oral-B vybaven profesionálním časovačem, který vám tento čas odměří.


Efektivní čištění


Elektrický kartáček Oral-B je speciálně navržen tak, aby byl co možná nejvíce šetrný. Důkladnému vyčištění chrupu pomůže 3D technologie čištění zubů. Kulatá kartáčková hlava pomocí až 8 800 oscilačně-rotačních pohybů a 20 000 pulzů během minuty přinese daleko účinnější výsledek než při použití manuálního zubního kartáčku. Efektivně se dostane také do hůře přístupných míst. Zvolit můžete každodenní čistící program Denní. Zdrojem energie je baterie, která vydrží v provozu14 dní bez nabíjení. Nabití probíhá pomocí dobíjecí stanice.
Klíčové vlastnosti:


 • Odstranío 100 % více zubního plaku
 • Kulatá kartáčková hlava lépe čistí
 • Kartáček osciluje, rotuje a pulzuje
 • Časovač odměří 2 minuty čištění zubů
 • Je vybaven zvukovým senzorem tlaku


Zvuková signalizace upozorní na vyvíjení přílišného tlaku na kartáček.

 


Kartáčková hlava CrossAction


Díky 3D technologii kulatá kartáčková hlava osciluje, rotuje a pulzuje. Stačí s ní pouze pohybovat v ústech a o zářivý úsměv je postaráno. Zubní kartáček Oral-B má v sobě zabudovaný 2minutový časovač, který každých 30 sekund upozorní na to, že je čas začít čistit další část ústní dutiny.


 


 


 


Zvukový senzor tlaku


Efektivitu čištění zvyšuje také tvar vláken kartáčkové hlavy, které vytváří sklon pod pravidelným úhlem. Vlákna jsou dásním příjemná. Při přílišném tlaku na kartáček jste upozorněni zvukovým signálem.


 


 


 


Zdravý úsměv


Unikátní kulatá kartáčková hlava narušuje zubní plak a spolehlivě čistí i místa, která jsou hůře přístupná. Odstraní povrchové skvrny a váš úsměv bude bělejší a dásně zdravější.


 


 


 


Baterie s dlouhou výdrží


Zubní kartáček pohání baterie schovaná v jeho těle. Po jejím plném nabití vydrží v provozu až 14 dní. Doplňování energie probíhá pomocí nabíjecí základny, kterou je možné díky kompaktním rozměrům mít umístěnou přímo na poličce v koupelně. O stavu baterie máte vždy přehled díky indikátoru v podobě LED kontrolky.


 


 


 


Kompatibilní kartáčkové hlavy


Balení zahrnuje kartáček Oral-B PRO 770, nabíjecí základnu vybavenou úložným prostorem pro dvě náhradní kartáčkové hlavy. Oral-B PRO 770 Cross Action je kompatibilní náhradními kartáčkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip a Ortho Care.

Elektrický zubní kartáček s 3D technologií čištění zubů.

 • 8 800 oscilací a 20 000 pulzů/minutu
 • Zvukový senzor tlaku
 • 1 čistící program: denní
 • 2minutový časovač 4x30 s
 • 2x kartáčková koncovka CrossAction
 • Dobíjecí stanice

Vyzkoušejte zubní kartáček Oral-B Pro 770 od zubními lékaři nejdoporučovanější značky zubních kartáčků na světě. Elektrický zubní kartáček Pro 770 pomáhá čistit zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Obsahuje totiž profesionální časovač, který každých 30 sekund upozorňuje, že je třeba začít čistit další zónu ústní dutiny. Stačí jen pohybovat kartáčkem v ústech. Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B se už postará o všechno ostatní. Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Získáte tak zdravější dásně, a protože odstraňuje povrchové skvrny, začne být váš úsměv od prvního dne čištění bělejší. Díky profesionálnímu časovači je Oral-B Pro 770 skvělou volbou pro každého, kdo chce začít používat elektrický zubní kartáček. Není se tedy čemu divit, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě.

Kompatibilní s těmito náhradními kartáčkovými hlavami:
CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ oscilačně-rotační
Počet oscilačních pohybů za minutu 8800
Počet pulzů za minutu 20000
Úložný prostor Ano
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku
Časovač Ano
Ne
Bělení Ne
Cestovní pouzdro Ne
Tlakový senzor Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 23.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací