Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare HX6912/52 (409193) (vrácené zboží 8800243122)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Elektrické zubní kartáčky
Kód zboží: -9040493

Bazar - vrácené zboží 8800243122

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800243122

Vráceno - Použito

Elektrický sonický zubní kartáček

  • čistění Clean, White, Massage • 2 ks čisticích hlavic • nabíječka a cestovní pouzdro v balení • až 31 000 stěrů za minutu • časovač Smartimer • provozní doba až 2 týdny

Philips Sonicare FlexCare, černá
Jak říká staré rčení, zdraví máte jen jedno. Proto je třeba o něj dbát a dvojnásobně to platí u chrupu, u kterého můžete jeho zdraví do velké míry ovlivnit kvalitním a zodpovědným čištěním. Pokud chcete pro své zuby skutečně tu nejlepší péči, jste tím, pro koho je určen tento prémiový elektrický zubní kartáček od celosvětově uznávaného výrobce Philips.
Kartáček nabízí velké množství funkcí a technologií starajících se o zdraví a čistotu vašeho chrupu a je navíc i velmi komfortní na používání. Zaujme také svým povedeným vzhledem, který působí téměř futuristicky. Díky němu se bude kartáček ve vaší koupelně dobře vyjímat a působit luxusním dojmem.
Praktické příslušenství
V balení obdržíte kromě samotného kartáčku i velmi praktické cestovní pouzdro, jež chrání váš kartáček při převozu na dovolené a cestování. Pro nabíjení je připravena minimalistická nabíjecí kolébka, jíž lze zároveň použít jako šikovný stojánek na kartáček. Nemusíte tak řešit, kam kartáček umístit a najdete ho vždy na stejném místě. Na jedno nabití ale vydrží při běžném používání až dva týdny, není proto nutné nabíječku vozit na cesty nebo ji využívat každodenně.

Se mnou bude váš chrup zdravější a bělejší!

Automatické bělení zubů
Jedním z mnoha benefitů, které tento kartáček přináší, je velmi efektivní bělení zubů. Vzhled svého chrupu tak můžete zlepšovat z pohodlí domova a navíc ušetříte peníze za často drahé bělení zubů u specialistů.

Funkce Quadpacer pro důkladné čištění
Známá zubařská poučka praví, že by se ústní dutina měla čistit okolo dvou minut. Je ale samozřejmě třeba věnovat stejnou pozornost všem zubům a proto je tento model vybaven praktickým časovačem Quadpacer. Ten vám dá každých 30 vteřin vědět, že nastal čas začít se věnovat další části úst.

Dynamické čištění
Rotující štětinky čisticí hlavice umožňují efektivně čistit veškeré nerovnosti vašich zubů a do značné míry si poradí i s mezizubními prostory. Tento proces je ale k vašemu chrupu velmi šetrný a nemusíte se obávat ani toho, že by byl pocitově nepříjemný.

Kartáčková hlavice DiamondClean
Jednotlivá vlákna hlavice DiamondClean mají průřez podobný diamantu, což je tvar ideální pro čištění i velmi odolných nečistot, jakými jsou například skvrny od kávy, čaje, červeného vína, nebo dokonce i tabáku.
Efektivní odstranění plaku
Čištění zubů za využití rotační technologie odstraní až 7× více plaku než běžný manuální kartáček.

Snadné přivyknutí
Pro některé citlivé uživatele může být přechod na elektrický kartáček v prvních dnech poněkud nepříjemnou záležitostí, zejména díky nezvyklému pohybu štětinek. Aby si na tuto technologii zvykli i velmi citliví uživatelé, vybavil výrobce tento kartáček praktickou funkcí postupného zvyšování výkonu, díky níž se prvních 14 dní intenzita rotace postupně zvyšuje.

Tři režimy čištění
Vyberte si jeden ze tří přednastavených režimů podle toho, jakých výsledků chcete dosáhnout. Režim Clean v délce dvou minut zajistí perfektní čistotu. Režim White vám chrup zbaví povrchových pigmentů, například od kávy nebo cigaret. Masážní režim Massage využijí všichni lidé s citlivými dásněmi, které kartáček svým pulsováním stimuluje.

Časovač
Naučte se čistit si zuby správně. Klíčová je nejen technika, ale také doba čištění. Když čistíte zuby krátce, neodstraníte z nich všechny nečistoty a plak. Když naopak čistíte dlouze, hrozí oslabení zubní skloviny. Časovač vás upozorní na uplynutí dvou minut, tedy času, který k zubní hygieně doporučují odborníci.

Zdravé dásně
Již po dvou týdnech poznáte rozdíl! Se sonickým kartáčkem Philips snadno vyčistíte mezizubní prostory i linie podél dásní. Stačí pouhých 14 dní, abyste pocítili rozdíl a změnu k lepšímu.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 409193
Další parametry
Typ sonický
Počet stěrů za minutu 31000
Úložný prostor Ne
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku
Časovač Ano
Ne
Bělení Ano
Cestovní pouzdro Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.6 cm
Výška výrobku 18.8 cm
Hloubka výrobku 7.6 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací