Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322/04 bílý/zelený (Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800743503)

bazar
Značka: Philips , Kategorie:
Kód zboží: -9485550

Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800743503

Zjistit dostupnost
Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800743503

Philips Sonicare For Kids HX6322/04, modrá


Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322/04 pomůže vašim dětem správně pečovat o své zuby. O vše se postará zábavná aplikace s postavičkou, která dítě provede celým procesem čištění. Hlavice provádí až 62 000 pohybů za minutu.


2 režimy


Tento model nabízí 2 režimy výkonu. Nízký je určený pro děti od 3 let, vyšší pak pro děti starší 7 let. Součástí balení jsou také 2 kartáčkové hlavice, které jsou navrženy tak, aby šetrně pečovaly o ústa v klíčových fázích jejich vývoje.


Komfortní použití


Hlavice zařízení je pogumovaná, čímž dokonale chrání rostoucí zoubky. Ergonomická rukojeť se bez problému vejde do malých rukou. Prostorný design je také zárukou, že rukojeť mohou bez problému uchopit rodiče. Zařízení má robustní vzhled, díky kterému jej můžete natáčet do vodorovné i svislé polohy.


Zábavný design


Součástí sady je 10 veselých samolepek, s jejichž pomocí si mohou děti kartáček personalizovat. Na výběr budou mít z 8 motivů, které mohou libovolně měnit.


Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová
 


Klíčové vlastnosti


 • 2 režimy: šetrná péče o chrup v každém věku
 • Technologie Bluetooth: snadné propojení s mobilní aplikací
 • Interaktivní aplikace: zábavný průvodce péčí o ústa
 • 2 hlavice: pro děti od 3 a od 7 let
 • 10 nálepek: veselý design podle vlastní volby 


Díky motivujícím odměnám v aplikaci bude péče o chrup vaše děti opravdu bavit.

Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová


 


98% spokojenost


V aplikaci si lze mimo jiné zobrazit, jak dobře se o své zuby starají. Podle toho také získávají odměny. 98 % dotázaných rodičů pokládá tento systém za účinný. Děti lze totiž snáze přimět k péči o chrup a k získání návyků, které jim vydrží po celý život.


Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová


 


Interaktivní aplikace


Aplikace Philips Sonicare For Kids se pomocí technologie Bluetooth propojí s kartáčkem. Následně formou hry pomáhá dětem, aby se naučily správně pečovat o své zuby. Hrou je provádí postavička Sparklyho, která je motivuje k lepší péči o svůj o chrup. Aplikace zaznamenává jejich celkový výkon a zobrazuje také přesné obrazové pokyny.


Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová


 


Motivující odměny


Zařízení dělá z čištění zubů zábavnou aktivitu. Postavu Sparklyho si vaše ratolesti velmi rychle oblíbí. Za správné vyčištění dostanou odměnu v podobě nového příslušenství, s nímž si mohou Sparklyho přizpůsobit. Odměny mohou do aplikace doplňovat také rodiče.


Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová


 


Dlouhá paměť


Přístroj má integrovanou paměť a časovou známku, které si zapamatují podrobnosti o začátku, průběhu a konci čištění. Zapamatovat si přitom dokáže až 20 údajů, které se nahrají do aplikace, jakmile ji znovu zapnete. V jejím kalendáři si poté můžete zobrazit, jaké dělala vaše ratolest pokroky.


Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová


 


Funkce KidTimer a KidPacer


Cílem této funkce je naučit děti, aby si čistily zuby doporučené 2 minuty. Na displeji telefonu je proto vyobrazený kouč, který ukazuje, jak správně pečovat o jednotlivé části úst a zároveň hlídá, aby se každému kvadrantu dostalo rovnoměrné péče.


Philips Sonicare For Kids HX6352/42, růžová


 


Sonická technologie


Philips Sonicare se díky dynamickému působení snadno dostane mezi zuby a k linii dásní. Za vteřinu provádí více než 500 stěrů, čímž kompenzuje to, že se děti v čištění teprve zdokonalují. Tento model je až o 75 % účinnější než manuální kartáček.


 
 


Obsah balení


 • Kartáček Sonicare for Kids
 • Dětská hlavice Standard (7+)
 • Dětská hlavice Mini (3+)
 • Nabíječka
 • 10 samolepek 


 Hravý design


Už samotný kartáček vyzývá děti, aby se staly jeho kamarády. Součástí balení je sada roztomilých samolepek, z nichž si vaše ratolest může zvolit podle toho, která se mu nejvíc líbí. Samotný design nabízí několik možností uchopení kartáčku jak pro děti, tak i jejich rodiče. Čisticí účinek zvyšuje proudění tekutiny do mezizubních prostor, pogumovaná kartáčková hlavice ochrání mladý chrup a výrobek navíc umožňuje volit mezi 2 různými režimy, které zajišťují efektivní a zároveň šetrné čištění. K dispozici pak máte 2 velikosti kartáčkový hlavic.  


Udělejte z čištění zubů zábavu. Sledujte, jak se vaše děti baví a učí se Sparklym. Už se jich nebudete muset ptát, jestli a jak dlouho si čistily zuby.  


Stáhněte si aplikaci v App Store. Stáhněte si aplikaci v Google Play

 

Vrácené do 14d, serv

Sonický elektrický zubní kartáček pro děti propojený s připojením Bluetooth

 • pro děti s technologií Bluetooth pro propojení s interaktivní aplikací
 • až 31 000 stěrů za minutu
 • časovač s melodií
 • 8 samolepek pro přizpůsobení designu
 • 2 režimy čištění
 • barva bílá/zelená

Balení obsahuje

 • Těla kartáčku: 1 tělo kartáčku Sonicare for Kids s technologií Bluetooth
 • Kartáčkové hlavice: 1 Sonicare for Kids, standardní velikost, 1 Sonicare for Kids, kompaktní velikost
 • Nabíječka: 1
 • Samolepky: 8 přizpůsobitelných samolepek

Kompatibilita

 • Kompatibilita se systémy iOS: iPhone 4S nebo vyšší, iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7
 • Kompatibilita se systémem Android: Telefony Android, Tablety s funkcí Bluetooth 4.0

Technické údaje

 • Baterie: Nabíjecí
 • Provozní doba (od plného nabití do vybití): Až 2 týdny
 • Typ baterie: Lithium-iontová

Interaktivní zábava a technologie Philips Sonicare

Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění
Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. Výukový rádce motivuje děti k tomu, aby si zuby čistily déle a lépe. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak to dělat správně. Aplikace monitoruje každé čištění a jeho délku, aby rodiče měli dokonalý přehled o výsledcích jak si děti vedou mezi kontrolami u zubaře.

98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe*
Se zubním kartáčkem a aplikací Philips Sonicare For Kids se mohou děti naučit, jak si samy správně čistit zuby. Aplikace se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem dítěte prostřednictvím Bluetooth, ukazuje techniky správného čištění a umožňuje sledovat výkon. Děti vidí, jak dobře si zuby čistí, a za dobře odvedenou práci získávají lákavé odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Sonicare for Kids nabízí zábavný způsob, jak dětem pomoci vybudovat zdravé a správné návyky péče o zuby pro celý život.

Senzační odměny za úspěšné čištění
Náš sonický kartáček s aplikací Philips Sonicare For Kids vnáší do čištění zcela novou úroveň zábavy. Ústředním hrdinou aplikace je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují a který má čisté zuby opravdu rád. Děti se starají o Sparklyho a výukový rádce je současně motivuje, aby si zuby čistily déle a lépe. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly šťastnější a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu. Děti mohou odemykat příslušenství a Sparklyho si upravit nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost doplnit do aplikace vlastní odměny.

Sledujte dobu čištění, i když aplikaci nepoužíváte
U sonického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth sleduje funkce Quadpacer v aplikaci čištění zubů v reálném čase. Rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy aplikaci nepoužíváte. Při dalším společném použití aplikace a těla kartáčku se údaje o těchto čištěních synchronizují s kalendářem aplikace. Odměny za úspěšné čistění si lze stále vybrat a vaše dítě snadno uvidí, jaké udělalo pokroky.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ sonický
Počet stěrů za minutu 31000
Úložný prostor Ne
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku
Časovač Ano
Ano
Bělení Ne
Cestovní pouzdro Ne
Tlakový senzor Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.9 cm
Výška výrobku 17.6 cm
Hloubka výrobku 5.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 11.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu