Zvlhčovač vzduchu Duux Ovi bílý

Značka: Duux , Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Kód zboží: DUXDXHU01

Odpařovací zvlhčovač, samoregulační odpařování, vyměnitelný PET + nylonový filtr, jednoduché plnění vrchem, automatické vypnutí, vhodné pro aromaterapii, LED osvětlení.

Naše cena s DPH:

1 495

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Zdravý vzduch po celý rok i u vás doma

Jak se zbavit zdravotním obtížím spojených se suchým vzduchem ve vašem domově? Máme pro vás tip na spolehlivého pomocníka v podobě zvlhčovače vzduchu Duux Ovi v nadčasovém bílém designu, který má za úkol navrátit do vašeho domova optimální množství vláhy ve všech místnostech do velikosti 30 m2. Nasycený vzduch vám usnadní dýchání, zklidní podrážděné nosní dutiny, nebudou vám praskat rty a vysoušet se kůže.


Minimalistický design z Holandska

Jednoduché, přesto velmi působivě zakulacené zpracování zvlhčovače oživí interiér každé místnosti, kde jej postavíte. Své místo najde v obývacím a dětském pokoji, v koupelně i ložnici. Díky nízké hmotnosti 2,8 kg a kompaktním rozměrům (30,7 cm x 33,8 cm x 25,8 cm) jej snadno kamkoliv přenesete. Vypouštěný zdravý vzduch ze zvlhčovače Duux Ovi vám pomůže účinně relaxovat, zbaví vaše tělo nepříjemného stresu a nahromaděného napětí.


Jak zvlhčovač Duux Ovi funguje?

Použití zvlhčovače je velmi intuitivní a zvládne ho každý. Do horní části zařízení nalijete vodu pomocí jakékoliv nádoby, není třeba pokaždé běhat se samotným zvlhčovačem k vodovodnímu kohoutku – do vnitřní nádržky se vejdou až 2 l. Po spuštění je ventilátorem vháněn vzduch nad vlhký filtr, a to způsobuje přirozené odpařování vody a snižuje se riziko nadměrného zvlhčování. Neobávejte se proto, že se z vašeho domova stane „deštný prales“. Pro ještě intenzivnější pocit relaxace můžete přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje a vůně se poté odpařuje až po dobu dlouhých 15 hodin s následným automatickým vypnutím.


Zvlhčujte dle vašich potřeb

Duux Ovi nabízí 2 možnosti nastavení intenzity produkce páry, kdy vypouští chladnou páru o objemu 100 a 200 ml/hod. Jistě oceníte i energetickou úsporu této technologie. Zvlhčovač je navíc vybaven funkčním LED osvětlením v jeho dolní části pro navození správné nálady vašeho relaxačního rituálu a LED indikátorem pro doplňování vody, který svítí modře, když je nádrž na vodu plná, a červeně, když je skoro prázdná. Poslední velmi důležitou součástí zvlhčovače je vyměnitelný filtr na vodu odstraňující vodní kámen a bakterie. Dodávaný filtr v balení vám vydrží až 6 měsíců používání, poté je nutné filtr samostatně zakoupit a vyměnit.

Ovi Samoregulační zvlhčovač s úžasným designem

S blížícím se podzimem a zimou je na čase zapnout ústřední topení. Je na čase vytvořit útulný a příjemně teplý domov. Ale suchý vzduch u vás doma může vést k nachlazení a únavě. Dokonce může ovlivnit vaši koncentraci. Ovi přináší řešení - tento odpařovač studené vody vytváří vlhkost, kterou přirozeně potřebujete. To vám jistě pomůže překonat dlouhé zimní dny!

Holandský design
Zajištění zdravého vzduchu v obývacím pokoji není jedinou funkcí přístroje Ovi – ještě také skvěle vypadá. S hravým oválným tvarem a výraznými dřevěnými nožičkami je Ovi zvlhčovač, který by neměl být schovaný. Minimalistický design je určen pro každý interiér. Navíc je dno vybaveno funkčním osvětlením, které se rozsvítí modře, když je nádrž naplněna, a červeně, když je téměř prázdná.

Jak Ovi funguje
Nalijte vodu na horní část zařízení, která se automaticky zavře, když je nádržka plná.. Ventilátor fouká vzduch nad vlhký filtr, což způsobuje, že se voda odpaří přirozeně a minimalizuje riziko nadměrného zvlhčování. Pokud chcete, stačí přidat pár kapek aroma pro příjemnou vůni.

Jednoduché doplnění vody
Plnění Ovi je stejně snadné jako zalévání květin. Ve skutečnosti je to úplně stejný proces. Není třeba odstraňovat nádržku, ani nemusíte chodit tam a zpět k vodovodnímu kohoutku.

Vyměnitelný filtr na vodu
Ovi fouká pouze čistý vzduch a čistou páru do místnosti. Filtr účinně odstraňuje vodní kámen a bakterie. Ovi se vždy dodává se standardním vodním filtrem, který vydrží až 6 měsíců. Filtry jsou prodejné samostatně a lze je snadno vyměnit.

Dvě nastavení
Trpíte extrémně suchým vzduchem a chcete co nejrychleji obnovit hladinu vlhkosti? Žádný problém. Ovi má dvě možnosti nastavení: 100 a 200 ml za hodinu. Nabízí tak možnost volby, jak rychle chcete zvlhčovat vzduch ve vašem domě.

SPECIFIKACE

 • Výkon – 20 W
 • Kapacita nádržky na vodu – 2l
 • Vyměnitelný vodní filtr
 • Nastavitelná regulace produkce páry
 • Indikátor LED pro doplňování vody
 • Jednoduché plnění vrchem
 • Samoregulační odpařování
 • Automatické vypnutí
 • Spodní LED osvětlení
 • Velikost plochy – až 30 m2
 • Max. produkce mlhy – 200ml/h
 • Max. doba provozu - 15 hodin

Dokoupitelné příslušenství:

 • Náhradní filtry

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Ne
Ne
Maximální spotřeba vody 0.2 l/hod
Objem nádrže (na vodu) 2 l
Doba provozu 15 hod.
Příkon 20 W
Regulace vlhkosti Ano
Ano
Odnímatelná nádrž na vodu Ano
Timer/Časovač Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.7 cm
Výška výrobku 33.8 cm
Hloubka výrobku 25.8 cm
Hmotnost výrobku 2.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.2 cm
Výška balení 37.5 cm
Hloubka balení 29.8 cm
Hmotnost balení 3.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu