Zvlhčovač vzduchu Stadler Form OSKAR Little – bílý (416665)

Značka: Stadler Form , Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Kód zboží: STSOSKARLWH

zvlhčovač vzduchu s minimální spotřebou energie

* příkon: 6 až 15 W
* dávkovač vůně
* dvě výstupní úrovně
* noční režim
* automatické vypnutí v případě...

Zjistit dostupnost

 OSKAR Little, bíláOSKAR Little, bíláDlouhodobě trávit čas v místnosti, kde je suchý vzduch, není nic příjemného ani zdravého. Nutí vás totiž ke kašli a vysušuje sliznici, která je kvůli tomu zranitelnější vůči virům, bakteriím a roztočům. Nejlepším, nejrychlejším a zároveň i nejelegantnějším způsobem, jak se zbavit suchého vzduchu, je kvalitní zvlhčovač, jako je Oskar Little od Stadler Form.Jedná se konkrétně o evaporační typ, který funguje na principu přirozeného odparu jako v přírodě. Je maximálně šetrný, neboť je vlhkost v místnosti zvyšována rychle, ale nehrozí přitom přesycení vzduchu vodními parami. Oskar Little navíc nabízí i antibakteriální filtrační kazetu vyrobenou z rostlin a textilního vlákna, po níž voda stoupá vzhůru. S tím souvisí ventilátor v horní části, jenž vlhkost následně rozhání do místnosti.Konkurenci doporučenou do 30 m² Oskar Little válcuje v otázce výkonu. Při nejvyšší rychlosti ventilátoru totiž zvládne do vzduchu dostat až 200 gramů vody během jedné hodiny. Nemusíte se však bát, že byste byli jakkoli rušeni – přirozeně odpařená vodní pára je pro oči neviditelná a maximální hluk, odpařovače se rovná lidskému šepotu. Stejnou radost udělá snadné ovládání a energetická šetrnost. Tu navíc zdůrazňuje i možnost deaktivovat podsvícení ovládacího panelu – oceníte to například v ložnici, když chcete nerušeně spát. S tímto modelem se přitom nemusíte o nic starat – nutnost výměny filtračních kazet vám totiž oznámí sám.Oskar Little celkově prokazuje samostatnost – například když mu dojde voda v 2,5litrové nádržce, sám se vypne a počká na doplnění. Vodu mu přitom dokáže díky výklopným dvířkám na straně doplnit i malé dítě. A navíc do ní můžete přidat i oblíbenou aroma esenci, aby doma zavládla ještě větší pohoda.

Malý ekonom – nádherně osvěží domov, je přitom krásně tichý a ještě maximálně úsporný. Ne nadarmo je nejprodávanějším zvlhčovačem Stadler Form v historii.
Kompaktní rozměryOskar je dnes už legendou. V celé historii značky Stadler Form totiž zaujímá první místo v žebříčku nejprodávanějších zvlhčovačů. Jedním z důvodů, proč je tak oblíbený, jsou i jeho kompaktní rozměry, které činí pouhých 246 × 290 × 175 mm.

Účinný, ale tichýOskar Little je nádherně tichý, ale přitom mimořádně účinný. Do vzduchu totiž za hodinu dostane až 200 gramů vody, aby se vám lépe dýchalo.

Šikovné funkceZvlhčovač je tak šikovný, že je těžké vyzdvihovat jednu funkci nad ostatní. Nabízí totiž krásně tichý chod, automatické vypnutí při vyčerpání vody, noční režim či dvě rychlosti. Funkcí má na rozdávání a přitom se snadno ovládá.

Upozornění na nedostatek vodyPřístroj dokáže indikovat nedostatek vody, takže ihned víte, že je třeba ji doplnit. Dokud tak neučiníte, počká na vás.

Snadné doplňování vodyVýklopná dvířka umístěná na boku přístroje využijete pro rychlé a hlavně snadné doplnění vody. Nemusíte tak přístroj rozebírat. Vystačí si se sklenkou vody či konvičkou. Jednodušší už to ani být nemůže.

Nádherná vůněDo vody můžete přidat i oblíbenou aroma esenci, která napomůže většímu uvolnění a u vás doma zavládne ještě větší pohoda a klid.

Ekologické materiályStadler Form klade důraz na ekologicky šetrný chod. Využívá proto inovovaný filtr pro zvlhčovače vzduchu řady Oskar. Ty jsou vyrobeny čistě z rostlinných a textilních vláken, takže v nich není ani kousek plastu.

zvlhčovač vzduchu s minimální spotřebou energie

 • příkon: 6 až 15 W
 • dávkovač vůně
 • dvě výstupní úrovně
 • noční režim
 • automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
 • antibakteriální stříbrná kostka
 • max. 200 g/h páry
 • objem nádoby na vodu: 2,5 litru
 • rozměry: 246 × 290 × 175 mm
 • hmotnost: 2,5 kg
 • pro pokoje o velikosti max. do 75 m3/30 m2

Dlouhodobě trávit čas v místnosti, kde je suchý vzduch, není nic příjemného ani zdravého. Nutí vás totiž ke kašli a vysušuje sliznici, která je kvůli tomu zranitelnější vůči virům, bakteriím a roztočům. Nejlepším, nejrychlejším a zároveň i nejelegantnějším způsobem, jak se zbavit suchého vzduchu, je kvalitní zvlhčovač, jako je Oskar Little od Stadler Form.

Jedná se konkrétně o evaporační typ, který funguje na principu přirozeného odparu jako v přírodě. Je maximálně šetrný, neboť je vlhkost v místnosti zvyšována rychle, ale nehrozí přitom přesycení vzduchu vodními parami. Oskar Little navíc nabízí i antibakteriální filtrační kazetu vyrobenou z rostlin a textilního vlákna, po níž voda stoupá vzhůru. S tím souvisí ventilátor v horní části, jenž vlhkost následně rozhání do místnosti.

Konkurenci doporučenou do 30 m2 Oskar Little válcuje v otázce výkonu. Při nejvyšší rychlosti ventilátoru totiž zvládne do vzduchu dostat až 200 gramů vody během jedné hodiny. Nemusíte se však bát, že byste byli jakkoli rušeni – přirozeně odpařená vodní pára je pro oči neviditelná a maximální hluk, odpařovače se rovná lidskému šepotu. Stejnou radost udělá snadné ovládání a energetická šetrnost. Tu navíc zdůrazňuje i možnost deaktivovat podsvícení ovládacího panelu – oceníte to například v ložnici, když chcete nerušeně spát. S tímto modelem se přitom nemusíte o nic starat – nutnost výměny filtračních kazet vám totiž oznámí sám.

Oskar Little celkově prokazuje samostatnost – například když mu dojde voda v 2,5litrové nádržce, sám se vypne a počká na doplnění. Vodu mu přitom dokáže díky výklopným dvířkám na straně doplnit i malé dítě. A navíc do ní můžete přidat i oblíbenou aroma esenci, aby doma zavládla ještě větší pohoda.

Malý ekonom – nádherně osvěží domov, je přitom krásně tichý a ještě maximálně úsporný. Ne nadarmo je nejprodávanějším zvlhčovačem Stadler Form v historii.

Kompaktní rozměry

Oskar je dnes už legendou. V celé historii značky Stadler Form totiž zaujímá první místo v žebříčku nejprodávanějších zvlhčovačů. Jedním z důvodů, proč je tak oblíbený, jsou i jeho kompaktní rozměry, které činí pouhých 246 × 290 × 175 mm.

Účinný, ale tichý

Oskar Little je nádherně tichý, ale přitom mimořádně účinný. Do vzduchu totiž za hodinu dostane až 200 gramů vody, aby se vám lépe dýchalo.

Šikovné funkce

Zvlhčovač je tak šikovný, že je těžké vyzdvihovat jednu funkci nad ostatní. Nabízí totiž krásně tichý chod, automatické vypnutí při vyčerpání vody, noční režim či dvě rychlosti. Funkcí má na rozdávání a přitom se snadno ovládá.

Upozornění na nedostatek vody

Přístroj dokáže indikovat nedostatek vody, takže ihned víte, že je třeba ji doplnit. Dokud tak neučiníte, počká na vás.

Snadné doplňování vody

Výklopná dvířka umístěná na boku přístroje využijete pro rychlé a hlavně snadné doplnění vody. Nemusíte tak přístroj rozebírat. Vystačí si se sklenkou vody či konvičkou. Jednodušší už to ani být nemůže.

Nádherná vůně

Do vody můžete přidat i oblíbenou aroma esenci, která napomůže většímu uvolnění a u vás doma zavládne ještě větší pohoda a klid.

Ekologické materiály

Stadler Form klade důraz na ekologicky šetrný chod. Využívá proto inovovaný filtr pro zvlhčovače vzduchu řady Oskar. Ty jsou vyrobeny čistě z rostlinných a textilních vláken, takže v nich není ani kousek plastu.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 416665
Další parametry
Ne
Doporučený pokojový prostor 75 m3
Ne
Objem nádrže (na vodu) 2.5 l
Příkon 15 W
Regulace vlhkosti Ano
bez displeje
Ano
Timer/Časovač Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 24.6 cm
Výška výrobku 29.0 cm
Hloubka výrobku 17.5 cm
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.2 cm
Výška balení 34.7 cm
Hloubka balení 22.3 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací